Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Těhlice zadní nápravy


hydrophis

Recommended Posts

To vím,ten silentblok mám už novej koupenej,ale ted to není vidět ale pod tím šroubem jak je to pouzdro pro nalisování toho silentbloku je dost vymletý a nedržel by v tom,tak sháním bud druhou těhlici,nebo jestli by se to dalo nějak opravit třeba svárem a potom vybrousit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 no já těch náprav kdysi odvezl do šrotu snad 50, ale celkem věřím, že dneska už se to musí trochu pohledat. Ale ta náprava jako celek je stejně asi neprodejná, ani si nepamatuju že bych někdy nějakou celou prodal. No zeptám se kolegy co to vrakoviště ode mne koupil, ale pochybuju že na veterány bude něco mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdil u tech tehlic je jen zda maji to podelne rameno hlinikove (novejsi verze) nebo ocelove (starsi verze) , sedan, kombi to je jedno, mozna bych taky neco nasel, i kdyz buben asi bude trochu problem, vetsina novych modelu uz mela kotouce, takze bys musel sundat naboj a prendat stit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nějak se mi zdá, že třmen je našroubovaný na držák třmenu a ten je našroubovaný na těhlici. Ta těhlice si myslím je stejná, možná akorát nebude mít v místech uchycení toho držáku díry a závity. Ale možná tam ty závity jsou a dávali blindu, je to už fakt hodně dávno co jsem to viděl.

Upraveno uživatelem David 106s16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě se nemá na těhlici co zkazit, pokud ovšem nějaký ko..t nebude jezdit tak dlouho, až ze spodního otvoru pro silentblok vznikne ovál (je úplně jedno, kdo to udělal)

já bych tu těhlici neopravoval (vyvařením atd.), ale koupil jinou  https://www.sbazar.cz/hledej/náhradní díly peugeot 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...