Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 - hydraulická spojka


waldym

Recommended Posts

Ještě než objednám ten pomocný  spojkový válec...jsou tady skoro všechny stejné,  jen jsou tam jiné značky spojek. To musí být přesně na spojku jaká je v autě? Já osobně mám Valeo,  ale pomocný válec tady k valeu není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@waldym Ne, ten spojkový váleček může být jakákoliv značka, ale ber z těch známých zn.- Valeo, Sachs, Trw atp. Ne, že by LUK byl špatný třeba u VW (tam problémy údajně nejsou), ale od určité doby to prostě není dobrý minimálně na těhle francouzech. Prej to vyrábí v Africe a od té doby je to takový. Nevim, "made in...." jsem na tom nenašel. Valeo spojka má made in France. Ale to nic neznamená, i Čína to udělá perfektní. Dayco/Gates rozvoďáky zase zvoní na volnoběh, řemeny užší o 1mm oproti Conti/Ina, noname ložiska, kladky po roce chrastí atd. Takže pozor na to... Cena srovnatelná a kvalita ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdar, tak jsem tu spojku řešil nakonec až minulý týden, když jsem měnil olej 🤣 a přišlo se na to, že je to tím gumovým těsněním, co je kolem ovládací páky...když se vyndá ven, pedál jde úplně nádherně, nic nevrže. Stříkly jsme na něj olej ve spreji a týden jsem jezdil jak s úplně novou spojkou, ale teď to zase začalo drhnout...dnes jsem prostříkal znovu, ale už to nejde tak krásně, jako předtím...napadlo mě celé to vyndat a jezdit bez té gumy..vadilo by to něčemu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...