Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automaticka prevodovka


Trona

Recommended Posts

Nemuzete nekdo poradit?Almara (automat.prevodovka)mi nechce radit 5 stupen,ale dela to jen nekdy.Pritahnul jsem trochu tahlo,co vede od skrtici klapky k prevodovce a zacalo to tam tu 5ku radit normalne.Jenom nevim,jestli sem to nepritahl moc.Predtim mi to 5 stupen radilo pri klidny akceleraci tak pri rychlosti 80km/h a ted ji to tam dava uz pri 65 km/h.Mohlo by se mi tim neco podelat,kdyz to takhle necham ? Nemuzu nikde najit nejakej servisni manual,kde by se to dalo vycist(myslim nastaveni throttle control cable)? Neporadi nekdo ?Diky Trona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že tady ti nikdo moc neporadí, zvláš? když to není na Peugeota. Na auto.cz ti pokud vím už něco málo psali, já bych si být tebou udělal malý výlet do Budějc k tomu maníkovi, co popisoval Rbaron, když jej tak chválí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude ne. Akorát tady (tady jsem doma :) ), a na tom auto.cz už jen tak ze zvyku a setrvačnosti, stojí to tam za ho...

Jo, holt u pažoutů je automat dost řídkým jevem, spíš bych hledal pomoc u amerikanistů. Já vím o automatu jen to, že to řadí samo, a pak eště, že to má jinej olej než manuál... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...