Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Spotřeba 508 2.2 GT


lokomotiva7755

Recommended Posts

Já bych šel do 2.2, když jsem kupoval 607, taky jsem zkoušel různé HDI motory a skončil jsem u 2.7my, ten rozdíl byl citět, kdyby tam dávali ten 3.0 ,vzal ten, i proto mě lákala C5, C6 byla na můj vkus docela UFO. Automat AM6 bych nebral jako "bohužel". Mám porovnán motor 2.2 a 2.7 oba 150kW a ten větší při porovnání za jízdy šel ochotněji za plynem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, cvrlo napsal:

pri normálnej jazde mimo mesto sa  s GT dá jazdiť aj za 5l ale kto si ho kúpi, chce jazdiť svižne a na to je ako stvorené, vtedy spotrebu neriešiš...

Mne sa zatial takáto spotreba nepodarila urobiť, najlepšia cca 5,4. Píšem to pre zaujímavosť. Tiež som chcel GT 2.2 a neriešil som spotrebu. Pri tomto aute to nie je o zrýchlení 0-100, ale o celkovej dynamike v celom spektre otáčok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam ten motor v Mondeu, akorat je tam manual, proto jsem odesel od Pugeta, a mam spotrebu kolem 8L, umim se dostat na 6,9 ale s vozejkem jezdim i za 12L. Mam to teda chiply asi na 240 poniku, protoze obyc motor me proste neuchvatil. Vase spotreby 5,X jsou pro mne scifi :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, cvrlo napsal:

spotreba 5l sa mi podarila len raz, predpisová rýchlosť po okreskách, vzdialenosť cca 200 km, tankujem len prémiové OMV

Ja tankujem klasiku a hocikde, a pridavam VIF. Urcite zalezi na kvalite paliva, ale nechcem krivdit ziadnej cerpacke, len ci sa vsetky aj primerane staraju o nadrze s premiovym palivom. Snad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narvané auto, klima + 4 osoby a cca 2 hod v koloně .

20200717_063715.jpg

a s vyšší průměrnou rychlostí spotřeba klesá :D   na spotřebu nejezdím , jel jsem prostě s davem 

IMG_20190820_195721.jpg

 

a ještě mám někde v PC foto průměru Hradec Králové - Praha s průměrnou rychlostí 183 km/h ale to sem dávat nebudu :mad:

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Davidak79 napsal:

Narvané auto, klima + 4 osoby a cca 2 hod v koloně .

 

a s vyšší průměrnou rychlostí spotřeba klesá :D   na spotřebu nejezdím , jel jsem prostě s davem 

 

 

a ještě mám někde v PC foto průměru Hradec Králové - Praha s průměrnou rychlostí 183 km/h ale to sem dávat nebudu :mad:

Tak toto je u mňa nereálne, to máte všetci na 508GT takéto spotreby? Pýtal sa len kvôli tomu, či mám auto ok. Ja jazdím do práce 50km po okreske, sám,nenaložený, kopec aj dole z kopca, a normálnou jazdou cca 6,5-7L(rýchl.do cca 110, občas predbehnutie). Pri eko jazde podľa cest.limitov 5,4L, no a svižnejšia jazda aj 7,7-8L. To sa mi zdá veľa. Ináč tú istú trasu na 307RHR cca o 6-7deci menej. 

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněny obrázky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já třeba včera Horažďovice - Praha jel za 6.7 tam a zpátky za 7. Byly tam nějaké pojížďky po Praze a jinak celou cestu dálnice a silnice 1. třídy. Ale je pravda, že jsem nejel zrovna ukázkově 😏

Jinak celkový průměr mám na 7l/100 - cesty pár km do práce, na nákupy, výlet atd.

sdf.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marcel307 myslím že máš auto uplně OK 

spotřeba 1 : nikdy jsem nenuloval a je tam 6,8 l s průměrnou rychlostí 65 km/h

spotřeba 2 : občas smažu , třeba před jízdou na dovolenou kde je spotřeba nižší ( viz obrázek 1 ) nyní mám najeto cca 3000 km a je tam opět 6,8l a rychlost 67 km/h 

ale jak jsem psal spotřeba mě nijak netrápí ,

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...