Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

před 4 hodinami, HanysR napsal:

Tak jsme zase krásní a pořádně se leskneme

Takže je načase změnit "náladu" pod avatarem.... :roker

Jinak hodně kilometrů a žádný šrám :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Je mi někdo z majitelů nové 508 schopen poradit, jak sundat přední stěrače abych je mohl vyměnit? Docela jsem na to koukal, je tam nějaké tlačítko atd ale nechci to urvat. Díky moc 🤦😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čtvereček jsem zmáčkl ale nešlo to žádným směrem. Proto se ptám, abych to zbytečně neznásilňoval, protože tam je i ostřikovač. Každopádně díky za navedení, alespoň vím, že ten postup takový zhruba je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořádně zamáčkni ten čtvereček a stírátko vyviklej, jakoby nahoru dolů, ne do strany. Opatrně aby ti nespadlo ramínko na sklo, to by mohlo prasknout. Doufám, že máš stěrače v servisní poloze.

Upraveno uživatelem HonzaZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HonzaZJoo v servisní mám 😉 Super, díky moc za postup 👍 Původní nevydržely nic, už po cca půl roce začaly u řidiče poskakovat a hvízdat. Jaké doporučuješ? Bosch, Valeo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, SWF vůbec neznám, musím na to mrknout. Už asi 8 let máme na Golfu Valeo nějaké Silencio něco tuším, stály tehdy cca 1500,- a jedou pořád skvěle zima nezima. Když tak přemýšlím, tak je to vlastně asi víc než 8 let 😯 To už se prostě dnes nedá očekávat no. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...