Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Dnes dorazily koberce a vypadají fajn. Jsou to takové tvarované vaničky, takže v tom zůstává veškerý bordel. Hezky zapadají do prohlubní a i bez fixace vzadu budou asi fajn držet. Asi nevydrží nevím kolik ale to od nich ani neočekávám. Důležité že vypadají fajn a jsou praktické. Z fotky to tolik nejde poznat ale tak aspoň něco 🙂

20210429_140234.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak dnes konečně vyměněny žárovky v couvačkách za LED a vše super funguje. Už v garáži jde vidět rozdíl, každopádně víc se to otestuje za tmy. Mám ale radost, že to neháže žádnou chybu a je to OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Už dávno přišly...jen jsem zapoměl podat info, že se 407 nelíbily...svítilo to pěkně, ale pořád to hlásilo na palubáku chyba žárovek. Po výměně za klasiku chyba zmizela. Tak jsem je poslal synovci do chrochty a tam fungují :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aha no že ses nepochlubil. Sakra to je zajímavé že na novějším to jede a na starším ne. Většinou to bývá opačně 😁

@vagiV létě až něco podnikneme to zkusíme z mého vytáhnout a dát do tvého jestli nepojedou. Blbé je, že musím lehnout pod auto a na každé straně zavazí výfuk což nevadí ale bez montérek to nejde 😁

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nevadí, třeba narazím na nějaké jiné, které 407 sednou :D  Teď, kdy ve tmě moc nejezdím, to řešit asi nebudu.

@HanysRkoukám inovace...výměnu má lehce jednodušší 407...tam to jde i bez montérek :D

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No proto jsem to pořád odkládal, protože si musím k práci lehnout 😁 a dycky jsem byl v civilu jak jsem si vzpomněl. Dnes jsem byl v práci špinavý jak prase tak jsem se šel natáhnout 🤣

Inovace jsou jenom takové. Svět se řítí mezi dvě půlky 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Až se ti bude chtít, hoď sem foto, jak ti to svítí...dík :super

před 17 minutami, HanysR napsal:

Svět se řítí mezi dvě půlky

Svět už tam je :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...