Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník
před 8 minutami, chuck11 napsal:

Ten Poorboy's Natural Look jsem na 508 použil a žádné fleky mi nedělal

Díky taktéž za info. :super Já už ho mám doma, ale ještě jsem se nedostal k tomu, ho aplikovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Návštěvník

Snad mi někdo poradíte, protože mám z toho hlavu kolem. Chci si koupit koberečky ale aby byly pořádné. K autu jsem dostal neorigo nějaké polské, šetří na nás kde se dá. Rozhoduji se mezi dvěma typy - jedny materiál klasický Velur 520g/m gramáž, druhé Dilour 650g/m gramáž. Cena stejná. Které budou lepší - kvalitnější? K vidění nikde nebudou. Dle gramáže by měly být lepší Dilour. Díky za názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Řídil bych se asi tou gramáží.  Dilour by měly snad být kvalitnější, ale fakt nevím, jen si to myslím.  Já mám asi Velur a celkem spokojenost, docela dobře se to i vysává 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Nazdar, ty žiješ? 😁 Právě... Taky vycházím z gramáže že by to mělo být lepší. Asi objednám ty. Jsou to všechno dohady a blbé je, že si to člověk nemůže ani prohlédnout... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

No právě, chtělo by to posahat..  Myslím, že by mohly být trochu hrubší, ty moje jsou takové docela jemné.

Nemám ti poslední dobou nějak kapacitu..😆 Vůbec nic nestíhám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tomu rozumím, někdy je času prostě nedostatek 😉 Asi vezmu tu vyšší gramáž, měly by být lepší. Spíš se mi nezdá, že je cena stejná jako u Velur. To mě mate 🤔 Dnes je hrozná doba. Vše se nakupuje z obrázků, eshopů apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ještě jsem zkoumal ty obrázky, nevidím na tom nic. Ten Dilour tam má u tý příchytky prolis, tak bude možná silnější. Ale určitě nic nezkazíš ani s jedním ani s druhým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz mel origo, brzo jsem je proslapal pod patou. Na 120tis km dve sady kobercu. Nyni mam z Noveho Mesta n.M. a maji asi 3 ruzny gramaze. Byl jsem se tam divat. Udelaj i obsiti dle prani. Super pristup.

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...