Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

Jo, někdy to chce trochu akrobacie při vystupování :) ona pět set osma má opravdu široké dveře. Vlastně neznám auto, které ma dveře širší. Takže ten vystupovaci prostor je tím někdy poznamenán. První stupeň otevření vyžaduje hodně opatrné vystupování, teprve druhá fáze otevření je v pohodě. Takže když se na vás někdo takhle na parkovišti nalepí, tak to chce ohebnost jogina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je fakt. Ale spíš ta bezohlednost je to co mě trápí. Lidem nezáleží už na ničem. Asi si na to nezvyknu

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam bych @HanysRnenalezl. A to jsem prcek oproti @MJSyticovi. :D Když jsem jezdil na rehabilitaci po zlomené noze a skákal o berlích, tak na mě čekala takto postavená Felicie vedle mého auta. Chvíli jsem čekal, jestli někdo nepřijde třeba i cizí, který by mě s autem vyjel. Nakonec jsem se do auta soukal přes spolujezdce a můžu říct, že jsem z toho akrobatického čísla byl spocenej až tam kde záda přecházejí v nohy. :roll Jako chápu, že nikdo nemohl vědět, že s autem jezdí invalida, ale před poliklinikou se to dá očekávat, že se do auta bude chtít dostat třeba i méně pohyblivý občan. No hold neohleduplnost... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně, já si sebe nedokážu představit, ani jak se tam soukám od spolujezdce :myslim Možná v Travelleru by to šlo, ale v osobáku nebo SUV? To by ten interiér byl na výměnu :aut Úplně vidím, jak se opírám o loketku a ta se bortí, až někam k podlaze :D Ne, to fakt ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, HonzaZ napsal:

Nacpu mezi hranu mých dveří a jeho dveře ruku a prolisuju se ven.

Tohle praktikuju téměř vždy u 206 (třídvířko) a u všeho, když je kolem těsno. ale vybírám si širší místa (paradoxně hlavně u té 206), ale taky kolikrát rostu, když se na mě někdo nalepí:bacha Ale jednou jsem zažil dobrou karmu - ještě jsme ani nevystoupili z auta, vpravo zaparkoval borec, bouchnul mi dveřma do auta a beze slova odešel. Když jsme přišli, tak ho fotila MP, bo neměl parkovací hodiny:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí na dveřích nic. Zablokoval mi to dveřmi spolujezdce a asi přijel sám. Stál blízko a ještě k tomu zešikma čumák k mému. No u 508 by to byla fakt akrobacie to lezení přes spolujezdce. Ten středový tunel je hodně široký a ještě ve sklonu. Alespoň jsem se dnes přesvědčil, že ten fotrovský pupek ještě nemám tak velký jak jsem si doposud myslel 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle "blízko" parkuju dnes a denně, protože jinak se prostě nikam nevejdu.. Vždy to vychází tak, že když jsem přesně mezi červenými tak mám 1 a půl šedé zámkovky na každé straně :D Ale v tomto případě kdy bylo parkoviště jak píšeš prázdné, tak je řidič VW přirození :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@JJEENNDDAA Byl jsem to určitě já 😉 nikoho jiného široko daleko nepotkáš :papa Možná si to pamatuji. Zrovna C5 novější generace je auto které se mi vždy dost líbilo 👍

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...