Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

No někde jsem četl žes kupoval speciál ložiska kde se z kuliček nedělají válečky :D:D

S tím pytlem máš recht. Tak alespoň tam bude sranda no... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

To víš, ta tvoje červená, ta se přehlídne jak nic... Každopádně je to k nasr... a je to škoda. Buď ale rád, že to dopadlo takhle. Lepší řešit gumu a kola než předek. Snad sis to vybral a smůla se ti vyhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl poradit se známým mechanikem jestli tu pneumatiku vyměnit nebo ne. Řekl mi, že by to nechal tak a pneu neměnil. Že prasknout to nemůže a kdyby to začalo dělat problémy což si nemyslí, tak se nejdřív udělá bublina. Tak mám dilema jestli vyměnit nebo ne. Na jednu stranu to vyměnit není problém, na druhou stranu vyhodit novou gumu se mi taky moc nelíbí. 

20201215_140033.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi za názor. Vzpomněl jsem si na něho, protože kdybych jel do pneuservisu, tak by mi na 90% řekli výměna. Neznám tady nikoho kdo by uměl opravdu poradit bez vidiny jistého zisku. Kdežto on to viděl naživo a vždy řekne jak se věci mají a co je / není zbytečné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

Tak mám dilema jestli vyměnit nebo ne.

To je v podstatě jen povrch, ke kordu je ještě daleko.... Zkusil bych to přilepit, akorát bych použil lepidlo, co se s tím lepí čelní autoskla.... Nebo bych to rovnou seříznul, ať to neplandá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nase.e.... :grr Stalo se mi před pár lety něco podobného i s velice podobným výsledkem a odtržený kousek bočnice jsem opatrně odstříhnul aby nic neplandalo a pro jistotu jsem kolo hodil na zadek a dojezdil na tom další dvě sezóny úplně bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem dal do auta box pro přepravu psa a je to úplně super! Dokonce jde i zatáhnout roleta což jsem nečekal. Sice jsem to mockrát měřil ale tím, že to má nepravidelný rozměr, tak jsem byl i plný očekávání. 

20201228_115021.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...