Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

Tak nám třeba minule 308 kvůli ET neprošla technickou. A to jsou "jen" 16" a rozdíl v ET byly 2mm! Prostě jiné číslo - nesouhlasí a nazdar. Na něčem se vyletět zkrátka muselo - za rohem čekal kamarád s popelnicí, který potřeboval projít :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, čím dál víc mne utvrzuje, že koupím druhou sadu úplně stejných kol. Je to úlet ale co už. Naštěstí se mi hodně líbí a tak bude auto vypadat stejně celý rok. Nepotřebuji měnit něco co funguje dobře 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MJSytic napsal:

Tak nám třeba minule 308 kvůli ET neprošla technickou. A to jsou "jen" 16" a rozdíl v ET byly 2mm! Prostě jiné číslo - nesouhlasí a nazdar. Na něčem se vyletět zkrátka muselo - za rohem čekal kamarád s popelnicí, který potřeboval projít :nevim 

jojo, když jsem tu něco podobného napsal loni, byla velká hádka, že to není možné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to byrokracie jako hrom u nás. Když vidím co jezdí po cestách a STK dostanou, tak je to na zlost. Postavené na hlavu. Neřeknu kdyby člověk chtěl u ET nějakou velkou odchylku ale nějaký milimetr.... Dělá se z toho kovbojka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak včera konečně výměna oleje při cca 3700 km. Bohužel to nevyšlo dřív ale pořád lepší plánovaná údržba. 

Již cca 14 dní jezdím na zimních Kleber Krisalp HP3 a nemůžu si je vynachválit. Velice dobrá guma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, HanysR napsal:

Tak včera konečně výměna oleje při cca 3700 km. Bohužel to nevyšlo dřív ale pořád lepší plánovaná údržba.

:super Co si tam dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, vagi napsal:

:super Co si tam dal?

🤕 Dle popisu jezdíš s hajtrou o rok mladší než mám stěhovací Ulysse a řešíš oleje, kolik máš namotáno na to autě. Každá výměna do cca 15000km je v pohodě dnes u čehokoliv. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvíli jsem tu nebyl a tady takový bordel :D

Samozřejmě je tam Total 0W-30 ale jaký přesně to netuším. To na faktuře nebylo. Bude to asi zřejmě Ineo First? V autorizáku si člověk vymýšlet moc nemůže ale však co... Na tak častou výměnu je to asi v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...