Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

V 21. 8. 2020 at 19:03, HanysR napsal:

3.0 V6 za chvíli nekoupíš ani v BMW a ty bys ho chtěl v Peugeot? 🤣 Ale no taaak, zvykni si. Nic jiného ti bohužel nezbývá. Pokud by byl v tomto autě motor V6 tak věř, že ho mám. A že to automat dobije? Tak samozřejmě, je to HDM tím pádem žere koně a zvyšuje spotřebu ale má jiné přednosti a s tím jsem do toho šel. O tom tady řeč není tak nechápu? A jestli sis všiml, tak za tou větou s Eko je smajlík který se usmívá. Myslel jsem to z legrace, tím bych se ve skutečnosti určitě neřídil. Zkus se trochu uvolnit, působíš napjatě a nevím proč 😉 Omlouvám se jestli jsem tě nadzvednul 🍻

 

psal jsi, ze v eko mas neduveru, a cela 508 je eko od motoru po dily..... bohuzel i na ukor kvality. nenadzvednul jsi me, ani nejsem napjaty :D , usmevacek jsem pochopil, ale ten koment o eko je jaksi v celem kontextu divnej.

Zvykat si nebudu, holt si koupim opet starsi auto, nebo nejakou ameriku. Na 1,6 s 8 turbama a automatem, me nikdo nedostane :D 

V 21. 8. 2020 at 19:30, David 106s16 napsal:

Auto krásné, to jo. Nová 508 se mi hodně líbí, ale pro mě do toho neexistuje motor. Naftu nerad, a určitě ne s FAPem, chcankama a nevím co ještě no a 1,6 turbo, čas ukáže, třeba to bude fungovat, ale já k tomu abslutně nemám důvěru.

Jinak co se týče těch V6 atd, žijeme ve strašně podivné době. V USA je i do obyčejného transita nebo ducata standard motor velkoobjemová benzinová V6, aspoň 250 koní, některé dodávky mají i V8 6,0 no a tady se do relativně velkých aut rvou motory s objemem sotva do motorky, zato ale nafoukaných turbem.

pravdu díš...... :(, tak kdyz si to lid necha libit, a co hur, kupuje to..... tak se nediv, ze to jde do kopru :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voni to musej pochopit a dát do toho trochu obsahu , viz renault s Talismanem 2,0l nafta se 147 kw uspokojivé a na místo 1,6 benzín  je tam alespoň 1,8 se 165kw , trvalo to dlouho a přišli o moc zákazníků. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

🙂 Jasně, tak kde je ta hranice správného objemu? 1,7? 1,8? Co to je správný objem? 2,0 s 220 kW je lepší než 1,6 se 165? Protože jestli říkáte že 1,8 je v pořádku, tak já můžu říkat, že ne, že v pořádku je 2,0 a když někdo bude mít 3,0 tak řekne že v pořádku není 2,0. Já taky užívám 5,7 V8 a můžu říct, že všechny ty 2,0 i 3,0 motory s V6 jsou o ničem. Znám lidi kteří V6 motoru říkají skoromotor, V4 půlmotor apod. Kde je ta správná hranice a poměr výkonu na litr? Není to spíš o spolehlivosti atd? Vás zajímá jen motor a nic dalšího? Co třeba podvozek atd, dle toho se auto nekupuje? To je diskuze jak noha. Já tady nadhodím z legrace že slovu EKO moc nefandím a okamžitě se tu začne řešit že bych neměl plácat protože mám EKO auto. Kdybych chtěl EKO auto tak si koupím hybrid a ani to není EKO auto! Likvidace baterií je neskutečná ekologická zátěž a neznamená, že když se točí někde vrtule na výrobu energie tak se mne to netýká. Jen momentální hype. Já s tím vším nesouhlasím ale to je tak vše a jestli si myslíš že je recept když nebudeš kupovat tak není. Odejdou z trhu nebo bude co bude. Tečka. I Audi S6 bude asi jen elektro. A jestli tě bude vždy bavit kupovat starší auta, v pořádku. Přeji ti ať s tím vyjdeš navždy. Každému dle jeho chuti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K velikosti 508 by měl být aspoň k ostatním obsahům v nabídce 2.0 a taková tresnička V6 3.0l . Můj příklad s 1,8  není žádnej zázrak ale je to posun k lepšímu. ( ja bych si nekoupil ani tu 1,8 ) 

Edit : EKO je celé vo hov.. :D tím nemyslím auto 

 

 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

OK tak už pro příště budu vědět 😉 Ještě že v tom eko shitu nemusíte jezdit, já to nějak zvládnu 🤣

3.0 V6 už nemá místy ani prémie. Volvo pouze V4, nemá už ani V5. Přeji vám světlé vyhlídky 😃

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že   to ještě nějak dokopu s větším obsahem , bohužel se budu pohybovat napříč různých značek,  nic nenadělám :D další generace se s tím musí smířit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ale naopak, já ti rozumím a taky bych moooc chtěl ale co jako? Ty myslíš, že to někoho zajímá? 😃😃🤭 A názor Scratche neberu, nekupovat nepomůže. Těch lidí je těžká minorita kteří to až tak řeší a nekoupí, tím pádem neovlivní nic. Dnešní doba je bohužel jen o tom, přizpůsobit se. Ten Eko terorismus neumí ovlivnit ani automobilky natož zákazník? Nenechte se vysmát. Nakonec bude eko daň všude a u přepisu bude taková, že vlády dosáhnou vymizení i u starších aut. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo tak to máš asi pravdu. Je to vše jen příprava na eko daň. US auta jsou taky jen otázka času kdy tady nepůjdou přihlásit. EU je z*neumím psát slušně*ený moloch s kterým nikdo nehne. To co se děje nemá obdoby. Všichni říkají jak za totáče byla diktatura ale co se děje teď, to je teprve maras kdy říkají že i krávy nejsou ekologické protože jejich prdy ničí ovzduší. A to myslím vážně, klidně si to najděte. 

Jinak ad Puretech to neřeším. Vím vnitřně, že ten objem měl být lepší. Nechal jsem se unést srdcem což zrovna tady by měli všichni ocenit když kde o Peugeot. A co se týče spolehlivosti... Uvidíme. O ničem jiném ten objem není. Třeba mne překvapí. Auto jede velice hezky, převodovka řadí nádherně, podvozek paráda. Dokonce na sport režim je to v zatáčkách a technických trasách Velká zábava což jsem ani u takového auta nečekal. Děj se vůle boží a ukáže jen čas. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuwa, ta debata je nekonečná 😂, dyť je tu plno aut s V6 i V8 a vy máte max. posrané dvoulitry 😯, denně jezdím kolem US aut v ostravě a nic se na té řadě aut nemění, nikdo (skoro) to nekupuje, tak CO nebo KDO vám brání si ta auta koupit?? já myslím, že ten kdo opravdu ty velkoobjemové motory (na evropské poměry) chce, tak je dávno má a nevypisuje po forech ty věčné pišoviny :roker

a fungl nová auta v evropě s takovýma motorama??  které automobilce se vyplatí vyrábět je ve stokusových seriích?? nebo si pořád myslíte, že v dnešní době bych se jich prodalo více?? nelítejte v oblacích a přistaňte na pevnou zem... 🤣😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Díky Ozzáku 🍻 Jo, na Rudné se to moc neotáčí 🤭 Každý říká jak by to bral ale nikdo na to nemá koule protože to nežere 6 na 100 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvlášť v dnešní době, kdy jsou ta auta normálně ke koupi a navíc za takových podmínek, kdy podepíšeš pár papírů a auto je tvoje 😯, o tom jsme jako mlaďasi ani nesnili :roker

kdysi se k DVOULITRU nedalo dorvat, leda by ONKEL (oder OMA und OPA) byl na Západě a poslal marky (nebo auto), takže jsme všelijak látali škodovky a žiguly, bo nic jiného nebylo 😜

dneska je aut d.o.p.r.d.e.l.e. trochu, i takové, co jsme kdysi viděli jen ve Světě motorů na obrázku a furt kecy o V6 a V8 atd., tak si je kupte (třeba ojeté), a jestli nejsou finance, dělejte 12 i 16 hodinové směny a přes víkendy, jako my kdysi 😉

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevnucuj mi US auta , ani auta co je v bazarech mraky . Třeba já se bavil o dvou konkrétních modelech , které bych býval chtěl ( vizuálně se mi moc líbí ) kdyby v něm byl alespoň dvoulitrový benzín , kdyby byl více válcový byla by to třešnička na dortu . Já když vybírám auto  i třeba někomu do rodiny ), mám určité požadavky přes které vlak nejede. Tímto přestávám plenit toto vlákno .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@ozzy56 Hele jako ono to super je, o tom žádná. S V8 HEMI mám najeto dost takže mohu říct s čistým svědomím, že po přesednutí do 1,6 225 nemám vůbec žádný pocit, že by to měla být nějaká vražda co se rozsype. Samozřejmě je na to brzy zatím ale tady jde teď o dojem z jízdy. Není to nic ve stylu: "Bože co to je, s tím jezdit nebudu" Ono totiž i ty Ameriky nejsou kdoví jaké rakety. Kdejaký Passat 140 kW ujede (bavím se samozřejmě o Jeep a ne např Challenger 😄) Stalo se mi párkrát na pumpě, že se někdo ptal - hergot to je 5,7? První otázka kolik to žere, druhá otázka že to musí být neskutečná raketa. Ty auta jsou dělané na americké Highways. Prostě krouťák, objem, automat, do ruky burger a jedem 700 mil. Takže většina lidí od toho čeká něco neskutečného ale není to tak. Samozřejmě je parádní zvuk a ten pocit síly při nízkých otáčkách pod kapotou. Krásně to jede, ne že ne. Jen to očekávání když je objem skoro 6 l je větší. Nejde to srovnávat s různými Q7 V8 atd. Ta auta jsou na něco jiného. Pak je tady HEMI 392, divize SRT v Charger, Challenger, různé deriváty Hellcat, Demon, Trailhawk atd. To už jsou ale šílenosti a i finančně je to úplně jinde. 

Jinak máš samozřejmě pravdu. V minulosti když byl problém s těmi benzíny tak to byly vesměs rozvody atd a to nemá nic společného s objemem. To bylo ale i u TSI atd. Je to prostě jen takové dogma (z kterého nejsem úplně klidný ani já) u kterého se pozná jen časem jak to doopravdy je. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 8 minutami, Davidak79 napsal:

nevnucuj mi US auta , ani auta co je v bazarech mraky . Třeba já se bavil o dvou konkrétních modelech , které bych býval chtěl ( vizuálně se mi moc líbí ) kdyby v něm byl alespoň dvoulitrový benzín , kdyby byl více válcový byla by to třešnička na dortu . Já když vybírám auto  i třeba někomu do rodiny ), mám určité požadavky přes které vlak nejede. Tímto přestávám plenit toto vlákno .

Hlavně v klidu protože nic nepleníš to je první věc a další věc je, že Ti nikdo nic nevnucuje (dovolím si mluvit za Ozzyho). Jen ta myšlenka US cars tady padla myslím od Scratch. Jsou to vše jen obecné myšlenky, názory a určitě nechci abysme se dohadovali, napadali a prostě byla blbá nálada. Život je o prioritách a každý je má jiné. A tak je to v pořádku, takže respekt. Jiné názory jsou přece fajn ne? Svět by byl nuda kdyby si všichni mysleli totéž a líbilo by se totéž. 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...