Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

HanysR 508 SW GT 1.6 PureTech 225


Návštěvník

Recommended Posts

Tak dnes zakoupeny přípravky na interiér. Veškeré plasty a hlavně péče o kůži. Musím se na to pomalu vrhnout, červená Nappa je krásná ale už potřebuje trošku péče. 

20210322_204521.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes jsem v pneuservisu při obutí dostal takovéto kovové ventilky i s krásnýma čepičkama. Nevím jestli je to normální ale já to ještě neviděl 😍

20210322_125317.jpg

20210322_125327.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventilky nemaš kovovy, to jsou gumovy a na ně ti navlekly plechovy převlečky, čepičky jsou z kovu, použivam je už dlouho a nikdy se mi nestalo že by nešli povolit. 

Jinak na letnich mam ventily celokovovy a na zimnich tyhle převlečky, daji se sundat a vyčistit a pak když vezmu nejaky zmrazky tak gumovej ventil hned neurvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Ventilky nemaš kovovy, to jsou gumovy a na ně ti navlekly plechovy převlečky, čepičky jsou z kovu, použivam je už dlouho a nikdy se mi nestalo že by nešli povolit. 

Jinak na letnich mam ventily celokovovy a na zimnich tyhle převlečky, daji se sundat a vyčistit a pak když vezmu nejaky zmrazky tak gumovej ventil hned neurvu.

Kdo má převlečky, já nebo @Rikic339? Jak poznám jestli je to to nebo ono? Čím to máznout, stačí třeba WD? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty maš převlečky, poznaš to když odšroubuje čepičku a ten převleček jde normálně z toho ventilku stáhnout. WD to nemaž rozleptá ti to těsnění v čepičce, já to nemažu ničím a nikdy jsem problém neměl. Jinak Maximálně bych na to prstem nanesl trochu grafitu můžeš i měkkou tužkou jedničkou

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz No vždyť vlastně to je jasné, olej rozpouští gumu. Vůbec mi to nedošlo :myslimNebudu to mazat ničím. Kdysi jsem to měl na autě s kontra šroubkem aby mi to nikdo neukradl a nebyl s tím problém. Další věc je už ta, že jednou jsem to nedotáhnul protože jsem si řekl kdo by to kradl a na druhý den byly fuč 🤮

@radim.1008 Jo jasně, moc to nepoužívám, jen jsem nechtěl dávat nějakou vazelínu. Nejčastěji používám Silikon olej asi. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR Je pravda, že se mi jedny ztratily i v Novém Městě pod Smrkem, ale tam mi ukradli jen 3 ze 4 kusů - asi jinej gang... :aut

Mám doma dvě sady s logem Peugeot se zajištěním na imbus, ale ještě jsem nenašel odvahu je nasadit - zkusím na jaře po přezutí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pavelu96Jo tak jak píšu výše, takové jsem měl kdysi taky. Jednou jsem nedotáhnul a zmizely takřka okamžitě takže ani těmto moc nedávám. Lidi jsou svině nenechavé. Zkus a uvidíš, leda poctivě dotahovat no... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, radim.1008 napsal:

WD nemaž ani řetěz u kola. Je to jen řepkový olej ve spreji, který akorát všechno zalepí. ;)

Tohle píšeš už po několikáté, máš to něčím podložený nebo kde jsi na to přišel? Samotnýho by mě zajímalo z čeho to je, protože složení je celkem tajemství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tím nastříkat ten řetěz u kola a jezdi v prašném prostředí. Všechen bordel se na to nalepí. A jak lepí řepkový olej ti můžu ukázat na kalící lázni v práci. Když se víko nějaký čas neotevře, tak je potřeba celkel síly na jeho odtrhnutí. A z čeho je WD? To přesně samozřejmě nevím, ale co by v tom bylo... :myslim I jeden obchoďák s mazivy nám to potvrdil.

Všeobecně mazat něco olejem, co po sobě nechodí je blbost. Váže se na to potom prach a ostatní nečistoty. Lepší je v těchto případech suché mazání. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já mám na zimákách tyto - kola jsou obouvány v D

IMG_20210323_082355.thumb.jpg.6d8292416d5b202b89f87a97f54fbab5.jpg

 

a na letňákách jen kovovou čepičku, převlečky jsem měl malé a tady nešly nasadit, tak čekají v šupleti.  Měl jsem je dřív na jiných kolech, nikdy jsem ničím  nemazal a čepička šla povolit vždy. Akorát je teda nesmíš dorvat kleštěma 🤣.  Jednou za čas bylo ale třeba převlečky sundat a vyčistit aby byly hezké 😄

IMG_20210323_082457.thumb.jpg.e6eee953cca741c41dd84f63d5efcfc5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...