Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chuckova 508 SW GT- new loga Peugeot


chuck11

Recommended Posts

Jak si již někteří všimly tak jsem neodolal kouzlu nové 508 . K výbavě GT má navíc: Pack Drive Assist, Night Vision, Full Park Assist, Vyhřívané čelní sklo, Panoramatické otevíratelné střešní okno s elektrickou sluneční clonou, přední masážní sedačky s pamětí, Indukční bezdrátové dobíjení telefonu, Hliníková kola 19” AUGUSTA, Exkluzivní dřevěný dekor palubní desky a panelů dveří Grey Oak, metalický lak atd.

Postupem času budu přidávat další fotky, případné úpravy a informace. ;);)

 

20200726_111822.jpg

20200726_111909.jpg

20200726_111930.jpg

20200726_112029.jpg

20200712_133148.jpg

20200712_133342.jpg

20200712_133214.jpg

20200712_133405.jpg

Upraveno uživatelem chuck11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Chucku! Jedním slovem Paráda a gratuluji! Kde si koupil? Jak dlouho si čekal? Odkud jsi? To je otázek co? 🤣 Vidím SPZ Moravskoslezský kraj tak mne to zaujalo krajane. Já snad taky tento týden budu mít 508 SW GT tak jsem rád že v kraji nebudu úplně sám 😀 Nádherná kára. Já čekám už od února a vše se protahuje ale snad už to tento týden bude protože je vyrobeno. Máš to překrásné 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první šla na nárazník jak si možná někdo i všiml ochrana hrany zadního nárazníku, nevím proč takové věci neřeší rovnou :(

Naštěstí se podařilo sehnat celkem pěknou chromovanou lištu chránící i samotnou hranu, uvažoval jsem sice nechat nalepit průhlednou fólii, nevím ale jak dlouho by vydržela nápor vapky, proto jsem se raději rozhodl pro lištu.

20200710_204029.jpg

20200726_111909.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parádní auto. Hele u tý ochranný folie není čeho se bát pokud ji nezvemeš wapkou natvrdo od hrany tak to vydrží. Dneska už se dělají folie který se dají leštit jako lak je to teda megarandál cenovka jak za tu folii tak za to leštění ale jde to. Já kdybych si pořídil funglovou káru tak by minimálně nárazníky šli okamžitě pod folii možná že i boky a kapota. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...