Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KUNA v domě a okolí a jak se jí zbavit🤔


Charlie 1

Recommended Posts

Taky mi ta mrcha ničila podkroví a rozkousala kabely od auta ...zkoušel jsem bez úspěchu rádio, chemii, chlupy, hovna, klec (nechtyla se) - nakonec jsme předělal podbití kolem celé střechy a natáhnul ohradník - od té doby jsme ji na půdě neslyšel tak doufám, že dostala ránu a odstěhoval se jinam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak dnes jsem na kazdou stranu pozemku nainstaloval Deramax Pro připojený k síti . za 30 dní poreferuji co to udělalo .

predevcirem me zbudilo jak dupe na strese loznice. vylezu z postele a cumim z okna a ta kun D a stalá na římse a čuměla na mně a pak zdrhla . podle mne asi jen kontrolovala ptačí hnízda, na pude po ni pamatky nejsou. sem tam najdu v pristresku mezi auty kakanky 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Kuně stačí 10x5cm i míň a pokud někdo nemá podbitou střechu tak pak nemá vůbec problém. A jinak ještě odskouseno, v motorovým prostoru funguje wc blok. Takový ty 4 kuličky, chodila se mi tam hřát, tak jsem tam dal 2ks a je fuč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš zlikvidoval kuny na celej ulici týmto. https://allegro.pl/oferta/vigonez-pasta-do-zwalczania-gryzoni-wewnatrz-7920682645

U nás je to zakázané ale vraj to funguje výborne. Manipuloval s tým v rukaviciach ale vraj to tak dobre vonia že by si sám z toho dal 😁.

Ja som si tiež jedno kúpil ale zatiaľ čaká na použitie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Pažout508 napsal:

Kuně stačí 10x5cm i míň a pokud někdo nemá podbitou střechu tak pak nemá vůbec problém. A jinak ještě odskouseno, v motorovým prostoru funguje wc blok. Takový ty 4 kuličky, chodila se mi tam hřát, tak jsem tam dal 2ks a je fuč. 

jí to smrdí, že tam nejde, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HAHA, měl jsem v autech WC bloků nepočítaně, v Pandě viseli dva a stejně to tam vyžrala, ve Fiestě bylo vystříkáno tím lepivým sprejem, dva WC bloky a ještě lidský vlasy a stejně překousala kabely ke svičkam a lambdě, do 406 chodila jen chrápat a nosila si tam žrádlo, celý to tam poťapala, i přes to že tam byl elektronickej plašič a WC Bloky, pomohlo vystříkání novým nelepivým sprejem z Autokelly, a každej pulrok opakovat, pak už tam nikdy nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 10. 2020 at 17:36, ozzy56 napsal:

jak se vám dostává kuna na půdu?  já mám v tom otvoru na půdu, kudy tam někdy lezu, stále síto z nerezu cca 1x1 cm v ocelovém rámu z jeklů, takže se tam nedostane ani kdyby chtěla :myslim

Jak je plastová mřížka proti ptákům tak tu prokousal a s ní i palubku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...