Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Scratchova 407 coupe 2,2 16V


Scratch

Recommended Posts

tak potom co se jednou auto nastartovane samo zamklo a neslo odemknout, dnes dalsi sranda se zamykanim. Kufr zavrenej, nejde odemknout ani dalkou, ani cudlem. Auto kvici jako sfine, ze je otevreny kufr a auto nejde zamknout...... notebook v zamknutem kufru, v nem penezenka a stojim na pumpe...... no *neumím psát slušně* me to..... ale uz to zase funguje...... nechapu

ad auto, mel jsem na vyber, bud jako zamestnanec v hyundai s gps, nebo osvc s vlastnim autem......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Díly na výměnu
Z-NÁRAZNÍK, Z-SPOJL NÁRAZNÍK, KONCOVÉ SVĚTLO L, SNÍM VNĚ ZP PARK-LOK lakovaná, KRYTKA Z-NÁRAZNÍKU

Práce
ZADNÍ ČELO ( Opravit ), BLATNÍK Z L ( Opravit ), PODLAHA Z ( Opravit )

Lakování
Z-NÁRAZNÍK ( lak nového dílu ), ZADNÍ ČELO ( lak po opravě ), SNÍM VNĚ ZP PARK-LOK lakovaná ( lak nového dílu )

Nesouvisející poškození
Z-VÍKO ( oprava )

DALŠÍ INFORMACE
Totální škoda - neopravovat. Vyčkejte rozhodnutí likvidátora.

IMG_20210222_170227.jpg

IMG_20210222_170315.jpg

IMG_20210222_170435.jpg

IMG_20210222_170450.jpg

IMG_20210222_170507.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to nikdo nepojistí podle mě..... To jsem zvědav kolik ti vyplatí.... Samozřejmě je pro ně totální škoda výhodnější, než oprava, která by vyšla na 100000Kc, pocitej že ti zkusí dát nejnižší cenu podobného auta na trhu i když je to totální vrak... 

To spravis a budeš jezdit dál.... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu s tim jezdit dal, vozim v tom deti a druha podobna rana by mohla mit daleko horsi nasledky. z pojistovny vymlatim, co pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škodu počítají z nových dílů, tam vyjde na totálku i relativně pěkné auto.. taky jsem měl "totálku" ikdyž to bylo jen poškození od živlu, dostal jsem nějaké tabulkové peníze ponížené o zůstatkovou hodnotu, auto opravil a jezdí se dál, normálně pojištěný atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Medvěd napsal:

Jak to je vlastně s případnou další škodou pokud by se auto vyhodnocený jako "totálka" opravilo a provozovalo dál?

 Nijak, maximálně se při další totálce zohlední v obecný ceně že bylo bouraný. Takže třeba místo 80 bude hodnota třeba 70 kvůli tomu že bylo již jednou bouraný na totální škodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Scratch napsal:

nebudu s tim jezdit dal, vozim v tom deti a druha podobna rana by mohla mit daleko horsi nasledky. z pojistovny vymlatim, co pujde

Hmm to přeháníš!  Je to stejný jak s motorkou, to jsi taky řikal že se na ni nedá jezdit a je jak rohlík, že na to nesedneš, že je nebezpečná, no a jak ji pěkně opravili a jezdíš dál. Já bych takovejhle ťukanec takhle nedramatizoval. Nech to opravit a jede se dál.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz nemas vsechny dostupne informace...... to ze je jak rohlik, to se dozvedela pojistovna, nasledne ja. V realu ovsem jako rohlik nebyla, takze servis aby si asi vydelal, tak to takto zdiagnostikoval. Diky kamaradovi, co mi tento problem resil a zna se s majitelem toho servisu, ktery byl partnerem pojistovny (on to byl teda jediny servis v praze s takovym vybavenim) mi vyjeli realne udaje a nasledne se opravili drobnosti a mohlo se jezdit dal.... protoze kdyz mi speedy rekne, klidne jezdi, tak mu verim... a jezdim do ted, protoze nasetrit si na motorku v hodnote lehce ojete fabie neni pro mne uplne prdel.....

ohledne vety nech opravit ten tukanec, tak se na to dival klempir od @Vena garážmistr a ten mi rovnou řekl, že tukanec to neni, kdyz je to zlomeny a byl i pod autem, oprava je na stolici, plus nejaky naraznik, svetlo. Mozna by Vena k tomu mohl dat svoje postrehy......

Nicmene postup zatim nikdo nevi, to vse bude zalezet na pojistovne..... treba mi nezbyde nic jineho, nez to nejak "zflikovat"

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle fotky 407ky bych to na velkou ránu neviděl, podle fotky ovce už trochu jo.. posoudit to samozřejmě může někdo, kdo tomu rozumí a auto vidí na vlastní oči, my ostatní můžeme jen odhadovat z fotek a to jak víme není vždy úplně dobrý prostředek pro posouzení.. ať je to jak chce, rozhodnutí, jestli tomu autu budeš nadále věřit tak, abys do něho posadil své děti, je čistě tvé rozhodnutí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já můžu jen potvrdit to co píšeš a přidat k tomu údaje který jsi zatím nepsal.  Zadní čelo je provalený dovnitř na středu o 2- 2,5 cm. Po směru jízdy vlevo je  zadní roh hnutý ven od oka 0,5 cm z auta a zmáčknutý dolů.   V tom levém rohu je nosník pod podlahou ohnutý a ten zlom je slovy klempíře  odborným okem viditelný  neodborným hmatatelný  nad ním je okem viditelný fald jak se hnula podlaha. Zbytek jsi popsal dostatečně.  Jasně klempíř řekl dělat to pro sebe tak by to asi mělo smysl ale aby měla oprava smysl tak na stolici a za to se platí těžký peníze. U jednoho klempíře který má stolici jsem nedávno poptával rovnání jiného auta a ten řekl že rovnání na stolici se vyplatí v okamžiku kdy to auto je tak šestileté nebo mladší ale auto které má cenu okolo 100 tis. Kč se nevyplatí na stolici dávat.  A pozor pořád se bavíme o tom že nikdo z toho auta ještě nic nesundal a nikdo neviděl jak velké je poškození toho co zatím skrývá nárazník a vnitřní plasty protože mi jsme to ohledávali bez demontáže tak jak to má být na první prohlídku pojišťovákem.  jasně že by se to dalo  natahat i bez stolice ale i tak by se cena opravy zhoupla do velmi nepříjemné výše. Tudíž podle mě pokud za to vyplatí solidní peníze tak bych se toho zbavil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...