Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 cabriolet - mechanizmus zatváranie strecjy


Larchanea59

Recommended Posts

Prosím vás vedel by mi niekdo poradiť ako sa dosteluje zatváranie strechy na PEUGEOT 206cc - cabrio, r. v. 2003? Keď prší tak mi kvapka cez spoje kde strecha prilieha a tesnenia sú ôk. A tiež  z vnútra keď ju odísť ujem tak jedna strana ide oveľa ľahšie. Ako sa to dá dostelovat prosím? Som už na prášky z toho. Dakujem😁😘

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta střecha je tak složitá ( a to je jedna z jednoduších u Peugeotu), že po tvém zásahu to bude pravděpodobně na rovnací stolici ;)  Já střechy dělám aktivně několik let a první střechy končili na stolici importu za docela nesmysl částky.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by so tak rýchlo neodsudzovala už som vlastne strechu spojazdnila a dala do kopy okrem iného ale na tento detail kde by sa to dalo dostelovat som zatiaľ nedošla a neviem najs nikde ani obrázok zloženia ci komponentov. Viem ze určite to súvisí s tými packami vo vnútri ktoré treba vždy najprv uvoľniť a potom otvárať strechu ale neviem konkrétne. Ale ôk keď neriešil nikdo takýto problém tak smola. 🥺Však ja na to prídem tak ako na skoro cele auto. Už len tento detail a srsen môže brzdiť ulicami, 😁

Ale aj tak dik za reakcie aspoň ze si niekdo všimol papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož už mám cc sedm let,tak se také vyjádřim. Jak píše @ChouLu, mechanismus a elektronika střechy je dosti složitá. Taky jsem už bojoval s poruchami s kterými si ani v autorizovaném servisu nevěděli rady, tak jsem si to nakonec musel opravit a seřídit sám. Občas se nějaká porucha vyskytne,tak to nějak opravím a jedu dál.

Jak píšeš, tak jsi asi zručná a určitě přijdeš na to,jak to opravit. Škoda že nejsi někde blízko, mohli jsme se na to podívat spolu.

Přeji Ti ať se Ti oprava podaří. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...