Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Traveller a spol. v testu


radim.1008

Recommended Posts

Video od Rasti a zhodnocení po 120tis.km. Plus trochu Chorvatska. :D

Osobně se mi tohle auto moc líbí. Měl jsem ho půjčený na svatbu, byli jsme s ním ve Francii. Kdybych pro to měl využití, tak jdu do něho. ;)

 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, caraxx napsal:

Presne tak ja menim olej po 15 tis. a muzou si rikat co chtej.

Bys nevěřil, jakej je problém třeba technika z AMB přesvědčit, že chci olej ve školním Transitu vyměnit už po 15 000 km - a to NEMÁME žádný předplacený servis, ale opravy normálně platíme (a když už jsem ho přesvědčil, stejně bych nedal ruku do ohně, že opravdu olej i filtry vyměnili). Naštěstí už je po záruce, takže jsem začal jezdit i se školníma autama k Trnkošovi, kde vím, že se udělá co chci / je potřeba a nikdo mě neukecává, že tak častou výměnu nemá v tabulkách.

U Supa, co jsme měli na "operák" to byl ještě další level. Když jsem přijel do servisu, že mám po roce najeto 20 000 km (na první olej !!!) a jestli by nebylo dobré olej vyměnit, padla jenom strohá otázka: "A vona Vám tam už svítí kontrolka?". No a když jsem přiznal, že ne, ale že mám pocit, že 20 000 km na první olej je až dost, tak jsem se dozvěděl, že to nemám řešit, auto je ŠKOFINu a ten by takovou výměnu neschválil a tudíž servisu neproplatil. Proto bych si nikdy vědomě auto po ukončeném operáku soukromě nekoupil, ta auta jsou časované bomby.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 11 měsíců později...
  • radim.1008 changed the title to Traveller a spol. v testu

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...