Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na cenu práce v pneuservisu


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Muže mi prosím někdo znalý kdo dělá v pneuservisu, napadá mě @Vena garážmistr napsat co by mohlo, nebo mělo stát přezutí dvou sad pneu? Nějak cca, je mi jasny že zavaží bude jinak.

Jedná se mi o prohození 4x letní na disku za 4x zimní na disku, čili 8 kol zout a 8 kol obout, nafouknout plynem, vyvážit, 4 kola demontaž z auta a montaž zpět. Všechna kola 185/55/R16 Lité disky

Chci vědět předem na co se mam připravit.

Díky

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz ono i ve stejným městě můžou být ceny hodně rozdílný. Ale pro představu u mě do průměru 16" kompletní přezutí 600 Kč což  je :4x demontáž z osy 4x demontáž pneu z ráfku 4x montáž pneu na ráfek 4x vyvážení 4x montáž na osu bez ventilů a se závažím do 200 g pokud je závaží více 1,5 Kč za g závaží ale foukám vzduchem.  1x demontáž pneu z ráfku  1x montáž na ráfek 1 x vyvážení  závaží do 50 g 100 Kč bez ventilu  ventil počítám 30 Kč  ale troufnu si napsat že každý druhý bude dražší než já a pokud pojedeš do Bestdrive nebo podobné instituce tak tam to bude možná o 100% víc než u mě a matně si pamatuju že jedno 16" kolo nafouknout plynem se počítávalo 30-35 Kč .

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady vim že plyn je 25 za kolo, jen mi přišlo že ostatní ceny si cucá podle datumu nebo jak, počital to nějak divně vždycky, nevěděl cenu bez demontaže z auta atd. Tak jen abych věděl. Takže tak 1200 cca co tak počítám, je to malej pneuservis na kraji dědiny, tam ceny jak v BestDrive nečekám, ale je lepší vědět předem.

 

@Pe.Tr čeče vono to zase takový placebo není, nemyslim jizdní vlastnosti, to asi jo, ale změny tlaku vlivem tepla, pokud mam plyn tak je tlak +- stejnej, stoupne to tak o 0,2, když je tam vzduch tak to vyleze klidně i o 0,8, mam to vyzkoušený, poměřený, takže tak.

Beru že rano jedu a je 10°C a odpoledne jedu a je 35°C, po jízdě změřím a vidím.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl jako 18" už jsem tu měl a mašiny by měly umět tuším do 22" ale to nedávám já pro mě jsou strop ty 18"  to už je kolo jako hovado a rvát ho na zouvačku je o záda zrovna tak na vyvažovačku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na předchozím autě jsem měl TMPS s ukazetelem tlaku jednotlivých kol  , ukazovalo to opravdu přesně , plyn stejně lítal , sice měně jak vzduch ale poté jsem už nikdy plyn nedal.

Jinak jsem chodil ke garážníkovi kterej mi dělal 17" za 450kč  s 19" mě slušně vyhnal :D  za ty jsem jinde platil 1000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Vena garážmistr napsal:

@Pe.Tr Runflaty umíte  ?  Zjistil jsem že tady je nikdo neumí tak když bych potřeboval abych věděl kam mám poslat. 

jj ,kazdy druhy mergl je ma 

dokonce jako jedni zmala mame i cerne zavazi 😉

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj , teď je kvůli americe budou to černé závaží používat všichni :D taky jsem klukům v práci začal fasovat balení černých a bílých rukavic  ( sorra za OT)  :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...