Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poskozena nadrzka na eolys 307 1,6 hdi


Fruktis

Recommended Posts

@jarokare Tak jsem sundal pasek a zahejbal nadrzkou, tekutina je videt jak se houpe podle sten nadrzky...takze bez pytliku..ale spis teda dle me bude chyba tady v te hadicce, predpokladam, ze tudy to leze do nadrze.

20200708_212209.thumb.jpg.6d4cf8f9d6a30a4e372eac727afbc969.jpg

 

A ted otazka...muzu tu hadicku odpojit, aniz by cokoliv vyteklo...

20200708_212145.thumb.jpg.f512b5c944fa05f1b531550d653709d5.jpg

vetsina je totiz v techto mistech vystrikla na spodku auta...a steka to zpet do krytu nadrzky a pak na zem..

A cim to vycistit...ten konektor ma taky asi dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

tak jsem se to snazil vyčistit...a ty vole to je práce pro prase..lepí to...hnus hendej...a nádržku se mi nedaří vydolovat dolu..neměl by někdo obrazek jak to tam drží?

všude to je zatuhlé a ani hadička co vede s kabelem kolem nádržky nevypadá poškozena...ale co se mi nezdá je, že to je zaprasený i z vrchu nádržky....mě jebne....

 

@jarokare dá se nějak donutit aby to trochu začerpalo, aby byla vidět dirka na hadičce?

Upraveno uživatelem Fruktis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vycisteno co slo...ale teda zadnej unik jsem nepozoroval....tak budto dostala nadrzka ranu..zda se mi ze ten deklik neni uplne v idealni kondici...nebo to tece *neumím psát slušně*a tak pomalu, ze to stihne zatuhnout...ale v nadrzce to je skoro jako voda...hadicka vypada vcelku...ale byla spinava jen do bodu kde uz neni nadrzka....takze bud tam to tece...nebo shora...teda jestli to ma odkud tect...

Zitra kouknu jestli se udela nekde nova mapa...nebo ne...

Jo a nejlepsi cistidlo je tech benzín a celkem skvele to cistil i cistic brzd bez acetonu od starline.

20200922_222045.jpg

20200922_222040.jpg

20200922_222029.jpg

20200922_222026.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...