Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008 1,2 96kw Active rv. 2020


Radim - PMHT

Recommended Posts

👍 To auto vyzerá fakt úžasne (menšia kópia 3008) - bral by som ho hneď. Ale žiaľ, finančné zdroje sú po minuloročnej kúpe už teraz staršieho modelu vyčerpané. A predávať ročné auto je stratová záležitosť. Takže držím palce 👍👍, aby Vám autíčko dobre slúžilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím mám naježděno 500km, mám ještě škodu scala s 3-válcem 85kw, a nedávno jsem měl i octavii se stejným motorem, ve 2008 motor táhne líp, zatím spotřeba 7l, koncernový motor je slabší, musím víc podřazovat, spotřeba 6l, delší trasy 5,6l.

Prostorově je 2008 skoro stejná se scalou, ale komfort má lepší 2008, lepší pohodlnější  sedačky, vyšší nastupování, na řízení s malým volantem si teprve zvykám, tak napíšu později. Line asist i stopstart má peugeot lepší, u scaly je to dost otravný, dost často i blbne když je někde více čar, vypnutí jen přes menu, 2008 má tlačítko.

2008 jsem si koupil hlavně kvůli, zatím, netradičnímu, dravému vzhledu, nakonec i cena a výhodný úvěr od Peugeotu byl lepší než co mi nabízeli ostatní, , jen mě mrzí kategorie použití: "malý crossover pro ženy do města"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Je dobře, že jsi spokojený.. Je vidět, že Peugeoti umí zaujmout svým specifickým vzhledem a pohodlí takový jako Peugeot koncern nikdy nenabídne :)

Ať slouží a neboj na volant si zvykneš a už nebudeš chtít nic jiného.. Taky mi zezačátku nevyhovoval, ale postupem času na něj nedám dopustit. 

Gratuluji 

Upraveno uživatelem Verýsek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...