Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 GT 99kw úprava převodovky pro vrchy


Makki

Recommended Posts

Zdravím mám GT-čko na vrchy a začínám řešit převodovku. Otazky zní:

1.Jakou převodovku mám s jakými převodovými poměry včetně stálého převodu?(na převodovce napsáno BE4) VIN:VF32CRFRE40369281

2.Jaká převodovka a z jakého modelu jde kombinovat s motorem nebo výměna střev v této?(jedná se mi o seriové převodovky ne o prodávané sportovní=nad rámec finančních možností)

3.Jedná se mi o radikální zkrácení, protože 5.stupeň nevyužiji a 4.stupeň zcela zřídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Ahoj vítej v klubu
Co jsem tak našel tak jsem vyhrabal jen GTi 100kw ale myslím že převodovky budou stejné a poměry minimálně odlišné.Přidám ještě tabulku např 1,4i ale kompatibilita vnitřností je mi neznámá 

GTi                                                                                                                                                            1.4i  

1452755965_PevodyGTi.png.a78960e23b89b38946f72017b3188fc4.png      206_14i.png.eb42e4b46efbb2a51727ab94ad0546f8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nevím úplně jaká je záměna mezi be3 a be4. Ale do be1 a be3 se dá poskládat slušná převodovka ze sériových dílů. 405 Mi16 stálý převod (4.43) a ozubená kola z 205gti.  Mám to v mé 405mi16x4 -mě to vyšlo tak že 1. mám delší 2 zůstává stejná a 3,4,5 je kratší. Tady je hezká tabulka http://www.taylor-eng.com/gearing/205-405gearing.htm  .. udělej si převodový diagram a uvidíš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...