Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Že prý to nejde


Milan+

Recommended Posts

to je panecku clanek. Jeste od vyrobcu hnusnejch a linejch sunek (mimo asi 2 modely, ktere jsou pekne a jedou). V tom clanku si hodne protireci. Vyviji novy model, presto ho nebude mit komu prodavat, jestli to neni trosku kontraproduktivni v dnesni dobe. Ja bych ten vyvoj pozdrzel a venoval se aktualni situaci na trhu a v stredne dobem horizontu. Ono se to u tech jejich sunek stejne moc neprojevi :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele.... asi předělám pravidla než odjedu... 😂

Kdo bude chválit a cpát mi sem, místo hanobení, ostatní a jiný značky aut než je Peugeot, tak dostane banána na 5 dní a bude mejt schody..!!!

😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hyundai je mi asi nejmíň sympatická značka ze všech. A to mám jejich fabriku cca 5km daleko.

Je to s nima prostě všechno špatně-od jejich pitomých reklam proti Škodě, pak snaha naučit nás to vyslovovat jako Hjondéé, ten jejich přístup k dealerům(různé stávky,petice atd.), byl jsem i v té fabrice několikrát-strašná buzerace, ta jejich směšná korejská nadřazenost tam je cítit, na jednoho kluka tak šikmoočko hulákal, že ho vyhodí, protože mi nešel otevřít dveře, přitom ten kluk mě ani nemohl vidět, až sem mu já sám anglicky řekl ať sklapne, jdeš po hale, musíš za žlutou čáru, jinak ten co jde s tebou bude mít problém atd atd. Byl jsem mockrát  v hodně evropských automobilkách, ale nikde to není takový koncentrák jako Nošovice. Navíc ty jejich auta tak protivně smrdí, něco jako ty dveře od hajzlu staré rybářské lodě.....

A teď vyhrožujou zdražováním,no za mě osobně, ať si to vrazí do špíc, celé Hjondé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to tak černě neviděl, jen tak zběžně jsem počítal auta před barákem a cca třetina je hjudeee 😯, já to sice nechcu, ale dost lidí má jiný názor

tady taky kolují různé zkazky, jak si korejci berou hezké holky z linky k sobě domů na ,,hlídání dětí'' přes pracovní dobu a pak si s nima v ložnici hrají na doktory :), ale násilí tam asi nebude a zadarmo to taky nedělaj, že ??

no a jestli je nějaký firemní drill nevím, ale jeden z rodiny tam pracuje a nestěžuje si, vozí se do práce a zpět zadarmo autobusem, výplata slušná, benefity taky jsou a možná po 40 letech flákání v práci potřebujeme nějaký řád a disciplinu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...