Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s klimou, sepne , ale nechladi


LukasMM

Recommended Posts

I když je nový ? Zapomněl jsem napsat, ze ventilátor chladiče nejede při zapnutí klimatizace . Po výměně kompresoru to jeden den fungovalo . Medium neuniká , bylo kontrolováno . Jsem z toho už jelen . 

Upraveno uživatelem LukasMM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud se nerozjede ventilátor na chladiči tak by to mohlo mít souvislost. Zkus diagnostiku a diagnostikou vynutit sepnutí toho ventilátoru. Pokud to diagnostika nevynutí tak bych chybu hledal nejdřív tady protože to spolu souvisí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak pokud se točí povelem od teploty tak by měl být v pořádku. A problém bude někde v řízení klimatizace.  Zkus toho co Ti tu klimačku plnil aby to zkusil tou mašinou zkontrolovat jak píše ChouLu . Ono to že je kompresor nový nemusí nutně znamenat že bude fungovat 100%. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2020 at 17:11, jarokare napsal:

Podívej se diagnostikou do počítače motoru , jestli tam nemáš závadu termostatu , ta totiž klimu blokuje a jinak se neprojevuje ...

Takisto som mal s tymto problem rok 2008, a zistili sme to pri prvej stk, kedze pre chybu sme nemohli pokracovat a musel som vymenit termostat, klima zacala fungovat. priznaky boli tie iste ako spomina Lukas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pěkný den přeji. Řeším stejný problém. Klimatizace mi ale vůbec nesepla, jen to cvaklo , ale ventilátor jede při topení. Byla jsme na diagnostice v Peugeotu, kde to ukázalo chybu P0599, což je chyba termostatu. Nechala jsem ho vyměnit, stav je stejný. 

Nechala jsem zkontrolovat i náplň, vše bylo v pořádku. Tak nevím jak dál, nový kompresor za 20 tis. je docela pálka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...