Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svět Motorů opomenul naše fórum. Nejsme užitečné fórum. :D


radim.1008

Recommended Posts

V aktuálním čísle Světa Motorů 27/2020 je článek který radí co dělat, když výměna dílu nevede k opravě. Autorem je pan Martin Vaculík. 

Autor opomenul značku Peugeot a naše fórum ve výčtu užitečných fór. Má někdo pocit, že je toto fórum neužitečné? :D

V článku jde o to, že servisy tahají z lidí peníze za opravy, které nevedou k odstranění závady. A že nalezení správného fachmana je detektivní prací a nemusí se nalézt v dílně autorizovaného servisu, ale třeba v malé garáži s dobrým vybavením, na kterou jsou dobré recenze na automobilových fórech. Jen se teď bojím o čas @Vena garážmistra nebo @Havlicek.Lukas až je tu někdo najde. Jejich nicky jsou na skenu z Citroën fóra. :D

IMG_20200630_092550.jpg

IMG_20200630_094728.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 člověče ani nevíš jak bych byl rád kdyby to k něčemu bylo taková zmínka pravdou je že na citroeny.cz mám i moderátorský přístup ale řekněme že mám určité výhrady k tomu co se tam děje a jak se to tam změnilo na byznys ze strany majitele domény takže tam už víceméně nefunguju.  Však mu tomu lojzovi napiš že opomněl náš spolek. Ale já si myslím že to opomenutí je schválně protože já osobně jsem to tedy nikde nenašel ale vícero místních mi tvrdilo že jsme (PC) zmiňováni v oficiálních materiálech Peugeot ČR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svět motorů kupuju už od svých dětských let a zrovna p. Vaculík je dle mého názoru docela dobrý redaktor. Netvrdím, že je to časopis, kde bych nenašel články hodné polemiky, ale určitě bych nebyl tak kritický, jako někteří přede mnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se poprvé setkal se SM někdy no bylo to asi tak když Tatrováci začali jezdit Dakar tehdy to vycházelo ještě na takovém trochu blejskavějím novinovém papíru. Myslím si že z dnešních redaktorů možná někteří ještě neuměli ani číst. Jednu dobu jsem ho měl i předplacený ale hodně dlouho už to dělám tak že v trafice nebo v obchodě si ho půjčím zběžně prolítnu a podle toho buď koupím nebo ne určitě se nedám zlákat titulní stránkou a přiznám se že takoví rok možná dva že jsem si ho nekoupil protože mě tam nic nezaujalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně se mě nic nedotklo. Jen mě zaráží, kolik je lidí co něco údajně ani neotevřou a přesto vědí, jaká je to tragédie (obecně a všude, nejen v tomto případě) . 

Svět motorů byl a pořád ještě je časopis pro širokou motoristickou veřejnost, pro lidi lačnící po technikáliích býval vhodným médiem Automobil (ten ale asi měl tak úzký záběr fanoušků, že z pultů zmizel). 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to napsal trochu jinak SM podle mě bohužel ztratil ten punc toho co býval to že je to podle tebe Medvěde časopis pro širokou motoristickou veřejnost no budiž ale proč protože většina motoristických časopisů zanikla buď s příchodem internetu protože lidi přestali tištěnou formu vyhledávat nebo se nechtěli přizpůsobit trendu chválit VW koncern. Takže SM přežil jen díky tomu že se stal jakousi hlásnou troubou Simply clever a netvrď že ne ve většině velkých testů kde je více značek zpravidla zvítězí zástupce VW family  pokud je do testu nasazen. A pokud se jedná o auto které není tak úplně tuctové tak to se testuje raději samostatně aby nebylo vystaveno přímému srovnání. Jako nikomu neberu to že někdo je na VW koncern nadrženej a že jsou lidi pro který by jiný značky aut nemuseli existovat. A když odhlédnu od toho jaký auta se tam testují tak ten zbytek článků je no troufnu si tvrdit že i nemotoristický žurnalista celostátního media dokáže napsat poutavější článek .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, krásně je to vidět u novinky VW Arteon Shooting Brake u kterého najednou nevadí, že má kufr jen 565l a to je jen o 2l více oproti fastbacku. Zato u 508SW je to jedno z mínusových bodů, že má malý kufr a to 530l, fastback má 487l. Někdy nevědí, co píšou. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Medvěd napsal:

Osobně se mě nic nedotklo. Jen mě zaráží, kolik je lidí co něco údajně ani neotevřou a přesto vědí, jaká je to tragédie (obecně a všude, nejen v tomto případě) . 

Svět motorů byl a pořád ještě je časopis pro širokou motoristickou veřejnost, pro lidi lačnící po technikáliích býval vhodným médiem Automobil (ten ale asi měl tak úzký záběr fanoušků, že z pultů zmizel). 

Když ještě odbočím, tak Ty jsi byl ve Vodochodech na natáčení první co se mi smál, že já tam s Fiat Ulysse a co, jak to dopadlo, 406 problém, vůz automechanika, brzdy, či co to bylo. A dnes si vybereš auto, bourané, odřené od zkušeného dovozce, S max, který je i vyhlášen korozí snad ještě více něž fofo1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...