Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807


Barus

Recommended Posts

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat. Mám Peugeot 807 rok výroby 2003. Auto mi přestalo z ničeho nic startovat. Auto bylo napichle na diagnostice. Diagnostika nic neukázala. Vše je tak jak má být. Nikdo nevím co stím může být. Můžete mi prosím někdo poradit co by stím mohlo být? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první řadě jsem to přesunul.

Chce to víc informací takhle je to věštění z křišťálové koule

Jaký v tom je motor? Na jakou diagnostiku to bylo připojeno?

Nechce startovat znamená co? Točí ale nechytne? Po otočení klíčkem se nic nestane? Trochu se rozepis 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je divné, že na diag nic není. Jde ten motor při startování do komprese? Nám u ulysse - stejný motor - při startování jednou blafnul a pak už jenom točil jakoby bez komprese a mělo to bohužel prostý důvod - rozvoďák skočil na vačce o sedm zubů. diag ale hlásila, že není signál od čidla vačkové hřídele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Nechci zakládat nové téma, phedra 2.2 rv 2004, pred 10 dny auto jelo vse v pohodě, vcera nenastartovalo, v prve řadě byla spatna baterka nechtelo to tocit, baterka je teď nová, auto točí ale nenaskoci, občas ma tendenci chytnout ale jakoby se zasekne a nechytne.... nějaké nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No , 807 (což je ekvivalent phedry) měly problém se zatékáním vody z okna do rozvodů , kde se potom udělal led a při startu to skočilo , takže bych se podíval na rozvody :myslim

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 14. 1. 2021 at 12:17, jarokare napsal:

No , 807 (což je ekvivalent phedry) měly problém se zatékáním vody z okna do rozvodů , kde se potom udělal led a při startu to skočilo , takže bych se podíval na rozvody :myslim

Tak bohužel si měl pravdu, rozvody přeskočený o 6 zubů 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...