Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008 1.2 2013


Langbda

Recommended Posts

Ahoj problém u Peugeota 2008 při rozjezdu na nerovnostech a nebo do kopce při zatáčení do leva od nejspíš levého kola jakoby zvuk dření kňourání drhnutí vrzání..něco mezi tím....nevíte co by to mohlo být? Někdy i trošku skřípání při točení volantem ale jen nekdy a málo ale někdy...nejvíc při rozjezdech s levým nebo pravým rejdem . Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím právě že ne jen jsem si všiml maziva u čepu u kola od stabilizátoru.takze zkusím nadzvednout tu gumu trošku to tam vyčistit a dát novou vazelinu.pak ještě asi silikonem prostrikam všechny silentbloky ramenou nějakým silikonovým olejem a uvidím přijde mi že čím větší teplo tím se to má tendenci zhoršovat ale ne za jízdy jen při rozjezdech do kopce v rejdech na nerovnostech nebo pomalém manévrování při prudkém rozjezdu po rovince ale i do kopce bez vytocenych kol vše ok bez hluku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Omlouvám se za off topic - k těm šesti a osmiválcům. Je zajímavé, jak se člověku mění priority. Dokud jsem si takové auto nemohl dovolit, tak jsem po něčem takovém hrozně toužil. A teď, když bych si ho koupit mohl, tak je mně to úplně někde a hezkým autem (= Pežotem) nechávám ještě navíc jezdit manželku a sám jezdím v drtivé většině 13 let starou Thálií. :mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...