Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Všeobecné rady ohledně cestování do zahraničí


Recommended Posts

A v sezone ci mimo sezonu? Ted platum 45 eur za apt s 2 terasama a 2 loznicema, obyvakem a kuchyni a 2 lednicema a prackou. V sezone je 85 az 100. Ale znam apt i za 160 nebo mala studia. Karavan nereknu, to me nezajima a ani nelaka.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P607Olda twl ale mužeš se tam podívat aby si měl představu kolik a jakej a jak vybavenej apartmán stojí  a na jak dlouho stojí  . Nebo ti je málo odpověď na část tvé otázky ?? Hele raději zapomeň že jsem ti odpověděl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, zahajskej napsal:

Ano, B stačí, pokud nemá karavan více jak 750kg, pak už musí být B+E.

To není pravda platí následující:

image_of_object.jpeg.a22cf02a84c1e828d054c966f45bf786.jpeg

A platí to v celé EU. Jen bacha na rychlost, každý stát má různé povolené rychlosti s vlekem.

Upraveno uživatelem Charlie 607
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, P607Olda napsal:

18 tisíc (700E) je na kolik dní?

7 nocí v hotelu včetně polopenze za 2 osoby. Na stránkách hotelu mají uvedeny ceny od 133€ za noc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, P607Olda napsal:

@Davidak79 to jsi hodný, že odpovídáš, na co jsem se neptal.

Tak ještě jednou otázka: kolik stojí půjčení karavanu, a kolik stojí apartmán?

Zatím jsem našel https://www.evropakaravanem.cz/cenik

že 3300 na jeden den. T.j 126 E.

Tady jsou levní, 890 Kč na den (34E), https://www.4mycamp.cz/karavany/

ale je to malý karavan.

Pokoj s WC může stát asi 50 E?

Tady máš za 690 Kč

http://m.karavanyjes.cz/cenik/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem cas.

Vena mi udělá pružinu. Autoškolu jsem měl v plánu C+E ale prišla korunavirus. 🙄

V autoškole mi řekli že pravidlo soupravy do 3500kg platí pouze na území České republiky. UAMK se ještě neozvali. Švagr jako rodilí Němec mi řekl že unich platí také 3500kg. 

Váhu karavanu budu mít večer.

Karavan mě stoji 560kc na den. Ubytko vyjde levněji ale loni bylo all inclusive Bulharsko letecky. Tak jsem chtěl letos trochu dobrodružství pro deti v kempu. Takový retro. Takže karavan je Adria asi z roku 1991. Žádný luxus.

 

IMG_20200612_125418.jpg

Screenshot_2020-06-12-18-23-39-960_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan+

Jj, mám s tím problém. Když se na něco zeptám, tak nedostanu odpověď na otázku, ale spoustu jiných poznámek. Asi jiný gang, nevím, proč si nerozumím s běžnou populací.

Proč mi Laďa předhazuje moji novou 5008 (která mimochodem stojí 6 týdnů v servise). Opravdu jsem si zvykl na půjčenou 308. Tady jsme se bavili o ojeté 807. A v cizině se opravdu líp cítím v půjčeném autě s plným pojištěním, s tím, že zatelefonuju a oni mi přistaví jiné auto a nemusím nic řešit.

Proč mi Davidak odpovídá, že by na blind nejel, když já jsem jasně psal "vytipovat a zjistit ubytování, zavolat tam" Ale cenu neuvedl.

Ještě k nákladům na km: dost na tom přemýšlím, proč stát stanovuje náhrady asi 5,50 Kč na km, a proč to firma nerada využívá. Opravdové náklady jsou opravdu asi 3,50 na km + benzín, málokdo si to píše a málokdo si to přizná. Z toho pohledu, když mám dalekou cestu, tak opravdu vyjde levněji auto z půjčovny. A tady to navazovalo na předchozí informace, že Vlado teď nemá prostředky ani čas dát přes 30t. do opravy - vícero lidí ho zrazovalo od jízdy takovým autem v takovém stavu.

Celkově jsem chtěl vědět, proč lidi jezdí do Chorvatska, jestli je to levnější. A proč někdo jede s karavanem, když tam jsou volné pokoje.

Asi se budu méně zapojovat, když vás tak zlobím. Loni jsem nepsal půl roku, pak mi někdo (Milan+) poslal zprávu, proč nepíšu.

Podívat na ceny se můžu, ale z toho se nedozvím, kam jezdí běžný turista a za kolik. Chtěl jsem info typu "byl jsem v .... (int. adresa) a stálo to ... Stejně tak karavan - rozpětí vím, ale z toho neplyne, co si kdo opravdu objedná. Karavan za 3300 na den...

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, P607Olda napsal:

A proč někdo jede s karavanem, když tam jsou volné pokoje.

Třeba proto že karavning je tak trochu styl života. Mám známého co s karavanem jezdí v zimě do Francie lyžovat v létě po turistických destinacích třeba i v Chorvatsku. Tahá to za MB GL. 
Má teda tipuju karavan v ceně nového Superba, ale to je jedno.
Nebo to někdo slíbí dětem, je to pro ně zážitek. Tak si karavan půjčí a jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nás třeba strašně moc baví stanování , jenže v "cizině " se bojím . Už jen to dobrodružství, které pod střechou nezažiješ . Hned jak se vracíme z Chorvatska , se budeme připravovat na týden stanování tady v ČR. Letos jedeme na Šumavu , bude to ale asi mazec ( nejen tam )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Charlie 1 napsal:

Asi se někdo stydí napsat ,kde byl a kolik to stálo, aby se někdo nepodíval v jaké spelunce v Chorvatsku byl a že za to zaplatil stejný peníze jako za **** hotel😜😂😂

Nejlevnější hotel.sezona 2017.

2+2 fyzicky.1 prcek druhy bez nároku na lůžko. Ale oba s jídlem. Koupeno 4h před nastupem. Nástup o 24h pozdeji.

Takze 6dni polopenze 8500kc😅 

2**

To už netrumfnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 4 minutami, Davidak79 napsal:

Nás třeba strašně moc baví stanování

Někdo řekne, že jsem divnej, ale jako člověk z města považuji za jeden z krásných prožitků ( už od dětství ) stanování v dešti. Prší, kapky pleskají o plachtovinu, já zalezlej v teple spacáku čučím ven, vzduch je svěží, lehce vlhký a do toho občas zahřmí  :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám rád při stanování bouřku a kór v noci , celou noc nadzvedávám spacák nohama a připadá mi těžkej jako kdyby tam teklo :D ťuk ťuk ťuk ještě se to nestalo :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...