Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Všeobecné rady ohledně cestování do zahraničí


Recommended Posts

před 32 minutami, Klemoň napsal:

A co takhle pojistka za 500 Kč a máš po starostech . . .  Když ti klekne tvoje , dovezou na podvalu náhradní odpovídající velikostí a tvoje ti odvezou před dům a nebo určený servis v okolí . . . .    :roker

Takhle fungující pojištění jsem viděl jen jednou a to když klekl švagrovi Renault a prijel chlapík. Odvezl auto a druhy prijel s náhradním autem a odjel do Deutschlandu.

Pořád si myslim že české pojišťovny by se kroutili. Ale jestli to funguje je to pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to hledat pojišťovnu  nejsem si jistý jak se jmenuje ale vím že někdo v CZ má takový produkt jak popisoval @Klemoň a vím že se to dá sjednat i jen na týden nebo dva kdy jedeš  tzv. mimo svůj rajon.  Známí něco podobnýho nabízel kdysi svým zákazníkům On měl na dílně Transportér s podvalem a jako půjčovací auto měl tehdy Octávku a v létě se Octávka zákazníkům půjčovala jen pokud nebyla v pohotovosti pro cestovatele tuším že počítal 500Kč za týden za tu pohotovost no a když někomu auto na cestách kleklo tak hodil octu na podval jel pro tu zdechlinu a rovnou to bral na dílnu a většinou se mu povedlo že než se cestovatel vrátil tak když vracel octu tak měl svoje hotové ale už to nedělá je v důchodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S "holiday " jezdím každý rok + pojištění celé rodiny 

EDIT: sice mi bankovní poradkyně každý rok říká že jsem pojištěnej automaticky , platím si doplňkové pojištění raději sám 

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Vlado81 napsal:

To je mimo EU😁Tam už ne ti řeknou 😂

Teď jsem viděl cestovani s obyt.dodavkou a kleklo to v Norsku myslím. Platili jim ubytko tyden a i opravu 19.000kc než aby to odvezli do CZ. To bych bral

roman&káťa nebo jak si říkají? Maj modrýho Jumpera.  Jestli to jsou oni tak to jsem viděl taky ale tuším že to mají asistenci k povinku nebo k havarce z čeho to pojištovna platila. A tuším že pojištěné to maj u ČSOB pojištovny i to v některém to videu říkají těch videí o tom jak to je v tom servisu je několik.  Ono vezmi si že tu pojištovnu to pořád vyšlo levněji než to přetahovat do CZ výš kolik by vyšel jen samotnej odtah a doprava posádky zpět do CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Klemoň napsal:

to co mám já na mysli byl produkt který nebyl vázaní k ničemu jinému ale tohle by taky mohlo fungovat. Ale jak už bylo psáno výše pojišťovny jsou vyčůraný až běda a až pokud si nepřečteš podmínky tak se může stát že v okamžiku kdy budeš žádat odtah tak ti řeknou že tvoje auto je staré a taková že netahají.  Na to mě upozorňoval pojišťovák když jsem dělal nové povinné ručení a u něj mám tu nej asistenčku kterou nabízí a je to takové v podstatě počkat u "mrtvého" auta dát odtahovkáři klíče a říct mu domů, já jdu na vlak. A připlácím si na to ročně asi 800 Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte využít autokempy či motely, v těchto zemích se nocovat ve vozidle ani karavanu nesmí. V EU je to zcela zakázáno.

Pokud si však řidič chce udělat jen dvouhodinovou přestávku na prospání, je to povoleno !! :roker

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Vlado81 napsal:

Mám ještě prdle péro levý a nevim jestli to nechat nebo to rozdělat a streetu před Chorvatskem.

Musí být pěkně 😂😁🤪

Jestli máš prasklé přední pero, tak to v každém případě před cestou a obě i s horním uložením, projdi si tady trable s 807 a bratříčky, taky Ti to může udělat gumu a venku v tom budeš za raketu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...