Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlučný motor 1.6 hdi 82kw


Pokas

Recommended Posts

Dobrý den všem.Koupil jsem si 5008 čku od 1 majitele v čechach najeto 217000 a zpozoroval jsem zvýšenou hlučnost v motorovem prostoru. Jakoby plechove rezonovani ?A zda se ze na rovine auto zrychluje normalne v pohode jde na 150km/h ale do kopce se mu po 90km/h moc nechce .nevite kde by mohl byt problem ? Diky pokud to sem nepatri tak se omlouvam .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně 5008 je rodinné auto a ne ostrej hatchback...:roll

Do kopce se motoru prostě moc nechce tu váhu tahat.

Jestli chceš závodit do vrchu, tak zvolit vyšší objem motoru a jiný typ vozu :papa

S plechovou rezonací těžko radit bez videa, prostě strč hlavu pod kapotu a poslouchej odkud to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano chapu ze je to mensi mpv.Ale mam jeste forda galaxy s 85kw a jede uplne jinak.A hlavne jsem myslel jestli nekdo se s tim uz nesetkal.Ale diky za radu 😊.A nejsem zadny zavodnik.

Az budu moct nahraju video.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek a nepiš dva rychle za sebou, použij edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Necituj předchozí příspěvek. Citace se používá k odpovědi, když se chceš v příspěvku vrátit. 

Plechový cinkání? Chce zjistit odkud to jde. A že to do kopce nejede? Taky záleží, co je pod pojmem nejede. Mám ten samý motor i auto. A není problém do táhlého kopce na pětku držet kilo. Teda, když mě to jede. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...