Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

Ahoj všem.  Protože to minule dopadlo dobře i přes nehodu kamaráda, rozhodl jsem se, že si to zopakuji.

Dopředu avizuji, že to nepořádám jako oficiální akci PC , ale jako soukromou , otevřenou ale všem z clubu. Protože nemám přehled o všech Bikerech v PClubu oslovuji ty o nichž to vím.

To ale neznamená , že se nemůžou přidat i další !!!  Klidně se ozvěte - jste zváni .  Nemám strach, že by nás jelo dvacet a více - budu rád , když se nás sejde do deseti :papa

Takže zde je seznam oslovených @Schreek @ChouLu @h4wk3y @gronholmm @Jirkap @Scratch @Veverka @Krt€K @Weri 605 .... + @Vena garážmistr jako krycí vůz v motokáře.

Zde budu aktualizovat - odmazávat / připisovat ty co odmítnou či se přihlásí .   EDIT:  Každý účastník dostane malou praktickou pozornost jako poděkování za účast :mrk

24.6. NEW EDIT:    Počítám tedy s akcí na sobotu 11 července.  Důležité je místo startu  = Zdiby , parking u Staré pošty 

Odjezd ze Zdib je naplánován v 9 hodin a to je už opravdu odjezd !  :roker     Já osobně dorazím v cca 8,30 - 8,45   :mrk

Účelem akce je si sednout na trike Rewaco a v klidu na pohodu se povozit. Takže závodníci co neumí jet jen 70 km/h budou z akce otrávení.  Je potřeba si uvědomit, že si to jen půjčuji a neovládám to jako vy ty své 🏍️        Není úmyslem se hnát 4 hodiny 90 - 100 km/h po státovce s neurotickými řidiči 🏎️ za zády !!!      To ale neznamená , že se za to bojím vzít. Jel jsem na dálnici i 140 km/h   :mad:   Jen to není účelem .

@Pe.Tr  vypracoval okruh , který místem startu, cíle a časovou náročností cca odpovídá mojí představě.  https://mapy.cz/s/pamezarofa 

Za to má můj velký dík a pojede první    😂      Zatím je to to návrh - korekce či jiné trasy jsou možné. Návrhy se přijímají   :papa

 Zkrácená varianta https://mapy.cz/s/ramucafeko - která se pravděpodobně pojede . . .  :mrk

24.6. NEW EDIT:  Po včerejší konzultaci se subkoordinátorem je varianta velkého okruhu v podstatě zavrhnuta ( @Veverka si může oddychnout )  

                                Příčinou jsou plánované zastávky v souvislosti aktivitami = Oběd a pod . včetně dalších možností , ale nebudu předbíhat 😇

Nyní tedy potvrzují účast :      Už to začíná být veselejší - dosáhli jsme zábavného minima účastníků a jako bonus samí fajn chlapi :papa       A co ta ženská na Suzině ???

@Klemoň - Trike 🦼  Rewaco RF1 GT

@Pe.Tr - Bike 🏍️ Suzuki SFV 650 Gladius   + Mates 🏍️

@Scratch - Bike 🏍️ Honda Hornet 600 (+ možná miss Scratch)

@Schreek - Bike 🏍️Kawasaki Versys 650 - bílá

@Jirkap - Bike 🏍️BMW F650 GS twin

@gronholmm - Bike 🏍️Honda VFR 800 VTEC + Terka 🏍️ Honda CBR650F

@h4wk3y - Bike 🏍️Honda CBR1100XX

@ChouLu - kidsBike 🛵 Peugeot Satelis 400

@Veverka - kidsBike 🛵 Honda PCX 125

@Vena garážmistr - Kára 🚗

 

Rewaco.jpg

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže teď už se opravdu na tuto akcičku těším .  Tak ještě dvě kriteria : počasí a případná únava . 300 km možná zkrátíme na 260 km, ale to bych řešil až při akci dle reality :papa

Alespoň nesmíme vyděsit Veverku . Když už vyrazí , tak už se jen tak nevzdá.

Já minule najel 100 km tam , okruh cca 150 km a 100 km zpět. Takže mne 300 km neděsí , ale jak daleko od sebe jsou ty pauzy ??? Nevím který bod je letiště a který P.doly ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to už bude kolona jako kjáva.  Vlastiku neboj když nezapomenu tak vezmu ten můj foťák a udělám ti pár fotek a možná aj roztřesený video. 😀 Ale pomalu začínám uvažovat při takovém počtu jezdců jestli nepřezbrojím a nepojedu 🚐

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...