Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

Ty jsi páčo . . .  Je to škoda !!!  :roker    To by byla akce na kterou se nezapomíná .  A já myslím , že bude i tak . . .  :potlesk  Jestli vyjde počasí, všichni dojedou domů v pořádku a na letišti a v jeskyních to klapne jak má , tak na to budu vzpomínat ještě v DD   :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Klemoň napsal:

Klííd Veveruško :papa  Mě to bylo hned jasné , že je to jen takové číslo. Přesně jak píšeš a poznamenal jsem i já se slovem průměrná rychlost 😇   .  Průměrná matematicky bude 70 km/h a podle poměru profilu silnic tak  60 km/h  😉

Ty, Klemoňu, za mnou jet nechceš 🙃 Já jsem totiž superhustej tuner a děsnej ďábel (tak do 60 km/h - pak už je to jen horší a horší) 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to máš pravdu, protože to sleduji a mění se to každý den.  Nahoru / dolů = déšť nebo jen pod mrakem . . .   Třeba dnes ráno v 8 hodin to ukazovalo bez deště . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já tu zápůjčku musím , pokud ano,  zrušit dnes a dle vstřícného jednání mohu ještě v pátek . . . :myslim   

30 minut jemného deště mne asi nerozmočí, když pak vyschnu. Při mé úplně první výpujčce jsem se vracel po R10 a také jemně pršelo. Nebylo to nic moc , ale pak jsem během hodinky zase uschnul a bylo to fajn. No co naděláš . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, nechcu vás nasjať hned po probuzení, ale ještě že su ty internety a mobile 😂, bo šest stránek samých keců a nakonec se nepojede, bo zrovna jemně mrholí 🤣

my sme se domluvali kdysik v 7 na te a te pumpě a kdo tam nebyl tak měl smůlu, bylo to super bez tych novych technologií, ale už sem ticho, bo zas dostanu fůru červených bodů do žákovky, ať Vám to vyjde  😜:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...