Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

před 5 hodinami, Pe.Tr napsal:

předpoklad je průměrná rychlost 80-90 km/h , v lesích bude menší. na delších přejezdech na hlavních tazích větší.

Začínáte mne trochu stresovat :myslim    Matematicky - když průměr 80/90 , tak lesy v zatáčkách 50/60 a hlavní 110/120 ???   No při nejhorším na mne počkáte. Nemám v úmyslu v zatáčce sklouznout ze sedačky . . .

To už tady ( u kamaráda ) bylo , a to jel krokem 20-30 km/h.  Nezapomeňte , že nesedím kolem mašiny/nádrže a v zatáčce si ji nenakloním. Odstředivá síla mne ve vodorovném směru tlačí ven ze sedadla a nádrž nemám mezi stehny jako vy !!!   :roker    Ne nebojím se jet , jen mám trochu pud sebezáchovy a nemám na tom naježděné stovky kilometrů . :papa

EDIT: Jdu se podívat do sklepa po malém kanystru 

EDIT 2: Tak nic. Všechny malé kanystry už jsem věnoval kamarádovi. Řeknu si ať mi jeden půjčí :super   

Zbyl tam jen plechový 20L zelený a 20L červený. Kdyby měl někdo zájem s umístěním na veterána :mrk   PV3S , Jeep Willys a pod. , jsou k dispozici.

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanystry dodam, ale nechapu co jako resite, neumite si natankovat? Ja vim ze touhle crcajdou asi i ma 16 litrova nadrz vydrzi celou trasu, obycejne po 200 km sviti rezerva.... Helmu si otru tak jednou za 14 dni a tady se resi snad jak kdyz jedou panicky na vylet.... Volove jeste dortiky a kaficko s sebou si poructe........

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako to bylo hnusný , blééé .   Véna se těší jak pojede na majákách s nápisem asistenční vůz. Tak musí taky něco pro to udělat !!! A servisní vozy toto vždy zajišťovali :papa

EDIT: Ale jinak máš pravdu , benzín je asi zbytečná rezerva.  To Flastry, kompresor a nářadí v kufru se můžou hodit . . .  Než v mém případě čekat na asistentčku , která mi a klukům s moto kolem moc nepomůže, tak hřebíček, kompresůrek a domů dojedu   :super

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Véna klidně pojede s majákama ale nejsem si úplně jistý jestli bude vhodné takhle na nás upozorňovat. @Scratch kaňdáky neřeš jeden musí stačit když bude nejhůř tak se s ním někdo otočí aby se doplnil. 

Edit : kafíčko určitě nepovezu sám ho nepiju takže ho ani nevařím😀

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanystr jsem si s Jirkou už dávno domluvil - vezmu 10L a nemusíme se nikde točit. A když mi vezmeš ten trychtýř (abych ho nemusel dávat do Triku) , tak si to na konci naleju do Rewaca . . .

EDIT: Véna má pravdu - ty majáky atd.  byla samozřejmě nadsázka . Jídlo, pití , doklady atd si poberu. Ale lepení s kompresorem je fakt dobrá věc. A k tomu ten foťák :papa

EDIT 2 :  A hlavně klid , žádný stres a hádky ať to nedopadne jak moje komunikace s Milanem+ v tématu potkal jsem klubáka . . .  nikam jsme se nedobrali a nic nedozvěděli . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

Helmu si otru tak jednou za 14 dni

V rámci našich přátelských vztahů ti přeji, abys ještě dlouho nepoznal co to je muset nosit multifokální brýle , kdy je ohnisko pouze v jednom místě a když se ti do toho místa rozplácne čmelda, tak vlastně nic nevidíš. Já nemohu pootočit nepatrně hlavou a koukat se bokem . . .  Bohužel 😞     Zlaté staré bifokály . . .  V autě ti to nepřijde tam je sklo od tvých očí daleko , ale na helmě to je pro mne opravdu velká nepříjemnost. Nemluvím i těch malých muškách, ale o nějakém větším hmyzu . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Klemoň napsal:

No podle SW Norů má být.  Tak doufám , že jim to vydrží do soboty . . .  Vy všichni maximálně nevyjedete , ale já to mám "z půjčovny"

Tvl, co můžou Norci vědět o počasí v ČR, když to neví ani ČHMÚ ani Honsová... 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Veverka napsal:

Průměrná 80-90 km/h?! Tos upad, ne? Tolik nemám ani v autě a to jezdím 70% dálnici..

Klííd Veveruško :papa  Mě to bylo hned jasné , že je to jen takové číslo. Přesně jak píšeš a poznamenal jsem i já se slovem průměrná rychlost 😇   .  Průměrná matematicky bude 70 km/h a podle poměru profilu silnic tak  60 km/h  😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím .  :myslim  První asi pojede ten co ví kam jedeme , pak Veveráček , který se není moc jistý v řízení , pak já který si nejsem jistý v řízení , ale závět už mám sepsanou a pak už je to jedno . . .  :papa

Za námi / před námi se bude nahánět ta "havěť" na motorkách .  😇   Kde pojede Venda nevím , ale bylo by fajn , kdyby minimálně za mnou , protože bych přes něj neviděl a to by mne brzdilo.  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...