Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klemoňův výlet Trike + Bike ;-) 2021


Klemoň

Recommended Posts

V 24. 6. 2020 at 20:30, Pe.Tr napsal:

1 SV650S

Stejně jako u Gronholma : Koho si mám pod tím představit a co je to za stroj kromě obsahu, ten asi vidím :myslim   

Vlastně jak psal Véna - stroj mne nezajímá. Prohlédnu si je až na místě, stejně tomu nerozumím 😂

Upraveno :   Google je všemocný a proč mám pocit , že už se tu "někdo" na tomto stroji nezávazně hlásil ???

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste blázni 😂     Já to nedělám jako evidenci STB . . .  Jen jsem od přírody zvědavý a tak mne zajímalo kdo pojede a že dámy pojedou na svých strojích  a ne jako double na sedačce. . . .   A já nejsem Biker , popravdě mne to nikdy nelákalo , mne baví velká kola.

Ale na hezkou mašinu se rád podívám . A je mi jedno jestli kapotovaná , naháč nebo chopper . Prostě buď se mi líbí jako celek a nebo ne . . .

Ale když už jste mi to poslali , tak já to tam doplním :papa   Doma . . .

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mezi body 6 a 7 budem projizdet kolem MotoMota a jeho tabora :D 

presne 50 km od startu

pojedem kolem Maskovic, muzeme k Punkacovi na kavicku :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň @Scratch  @Vena garážmistr @Jirkap @gronholmm @Schreek @Veverka @ChouLu @Weri 605 @h4wk3y 

 

trošku jsem tedy upravil finální trasu, samozřejmě můžeme po cestě dle chuti zkracovat či prodloužit , ale tohle berte jako aktuálně jako výchozí.

https://mapy.cz/s/ramucafeko

nějaké poznámky k mapě a trase jako takové. předpoklad je průměrná rychlost 80-90 km/h , v lesích bude menší. na delších přejezdech na hlavních tazích větší. Nezapomínejte na kolonovej sydrom , tzn pokud někdo vepředu jede 60km/h , poslední letí kilo....

-určitě dodržovat rozestupy a hlavně řazení cik cak a to celou dobu udržovat, samo neplatí při průjezdech zatáčkami a v nich si hledejte svoji stopu, nesnažte se kopírovat toho před Vámi. Nekoukat se na moto před Vámi ale daleko před něj nebo na za konec zatáčky a ty před sebou jen periferně kontrolujte.

Nikomu neujedeme, čeká se vždy na křižovatce kde se odbočuje, jinak se jede pořád rovně(po hlavní) 

Start, tedy samotný  odjezd je v 9:00 od motorestu stará pošta ve Zdibech , následuje přesun na místo kde bude čekat druhá skupinka a lze tady i tankovat, MOL v LIbiši u Neratovic /toto místo je i oficiálním cílem výletu/. Odtud bude odjezd 9:20-9:25 , klidně napište kdo bude na startu ve Zdibech a kdo na MOLce . 

bod 11 na trase je free letiště , tady bych to viděl na hoďku hoďku půl kolem kuželů (můžem i nemůžem , jak se bude chtít)

bod 12 je motoklub Pekelné doly , zde počítám s něčím menším do žaludku.

Pak zase směr Kokořínsko s tím, že v bodě 16 si řekneme jestli už ním to stačilo nebo jestli si dáme cestu do Liběchova a na Dubou a zpět ;) 

teď  už jen to počasí

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S největší pravděpodobností budu na MOLce. 

Vezu kompresor, knoty na průrazy pneu přibalím větší kufr s nářadím . Pokud má někdo nějaký speciální požadavek na vybavení SAFETY CAR tak se ozvěte pokud bude v mých silách pokusím se to zajistit a vzít sebou. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu také na N95 a určitě nezapomeň na trychtýř se sítkem. A klidně vem 2x 10 litrů. Neboj moje Rewaco má nádrž velkou , když to nebudeš chtít odvézt domů a tak to naleješ ke mně. Já to musím vracet s plnou  :papa    A ten trychtýř hlavně kvůli mě - já mám hrdlo nádrže utopené v šachtě a hned vedle je odpojovač akumulátoru.  Tomu by se asi pocmrndání benzínem nelíbilo  :roll

Ještě mne napadlo, ale nevím co používají kluci , něco na očištění plexi štítu helmy od mrtvol.  Posledně se mi rozmázla snad vážka 🦗  , měl jsem to přes celé zorné pole a šmrdlal jsem to kapesníkem.  No děs běs . . . :roll

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...