Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AD BLUE


pegas27

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Podle mě je to dobré k tomu, aby nedošlo k otevření nádrže adBlue např. někým, kdo tam bude chtít nalít nějaké svinstvo a záměrně poničit vůz. Prý se to děje. 

Já ale např. nemám zamykací víčko na naftu, takže mně by to nic neřešilo :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Mě v servise řekli, netankovat u stojanu z pistole, že tam je kvalita AD blue všelijaká, že si mám koupit kanystr za 150kč 10litrů celej tam naklopit a mam klid na dalších 5-7 tis kilometrů. Koupil jsem, nalil jsem, a za minutu jsem jel a vše v pohodě. Zbýval dojezd 500km před dolitím. Nic jsem nezamykal, s ničím nešašil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak může bejt kvalita ADblue všelijaká když se na to vztahujou podobný normy jako na PHM co se týče kvality. To šlo spíš o to že oni maj v servisu taky kanistrovanou a myslel si že mu skočíš na špek a koupíš u nich. I když za 150 Kč 10l je vcelku slušná cena na pumpě ze stojanu bývá okolo 11 Kč/l . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Globusů je tankovací pistole pro osobní vozy na AdBlu..... vše je čisté, bezpečné a určené jen pro osobní vozy. Cena tomu také odpovídá 19.90kc, ale zase jak často to tankujete ? Když výdrž je okolo 8-9tis km. Nechtěl bych si s tou močovinou zbytečně polít auto. 🤔😀

Upraveno uživatelem petrkaspi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...