Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AD BLUE


pegas27

Recommended Posts

Ahoj lidi mám dotaz.dneska jsem poprvé tankoval ad blue u benzinky z pistole.Měl jsem dojetí 1000km,natankoval jsem 6l a pořád mě píše hlášku doplnit ad blue,ujel jsem už 50 km a pořád při nastartování to hlásí koukal jsem i v nastavení a tam to taky jenom píše diagnostika  doplnit ad blue.

Míte někdo podobnou zkušenost,nebo víte jak vymazat tu hlášku??

Díky

Vláďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj nadrzka je cca 17 litru ja kdyz tankoval ad blue tak se veslo v poho 15 a aby hlaska zmizela tak musis natankovat minimalne 10 litru je to v navodu a i prodejce mi to rikal, na pumpe pozor ne vsechny stojany jsou.pro osobni nekde se muze tankovat jen do nakladaku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK PO NÁVŠTĚVĚ SERVISU,MĚ BYLO ŘEČENO,ŽE NEČTU NÁVOD a že jsem nepostupoval podle něho.Dle serv.techn.,když tankujete adblue,nesmíte otevřít dveře(žádné,nikdo nesmí sedět v autě a pak 5min.čekat a nestartovat a ani nejít s klíčem do vozu,Prostě síla.Takže to vymazal,ale tvářil se,jako ..........Návod jsem si znova přečetl to co tvrdí on je,když adblue dojde úplně.NJN hold odborník na pravém místě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento postup je správně jen za předpokladu že adblue dojde úplně a motor se vypne nebo nedojde už k nastartování po zablokování z důvodu nedostatku adblue. Takže přesně jak říkáš.....asi odborník na svém místě !!!

Upraveno uživatelem petrkaspi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 14. 6. 2020 at 10:13, pegas27 napsal:

Ahoj lidi mám dotaz.dneska jsem poprvé tankoval ad blue u benzinky z pistole.Měl jsem dojetí 1000km,natankoval jsem 6l a pořád mě píše hlášku doplnit ad blue,ujel jsem už 50 km a pořád při nastartování to hlásí koukal jsem i v nastavení a tam to taky jenom píše diagnostika  doplnit ad blue.

Míte někdo podobnou zkušenost,nebo víte jak vymazat tu hlášku??

Díky

Vláďa

Ahoj po kolika km to chtělo dolít.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky doplňoval už po 2

Po 1 sem se lekl hlášky  ale ta po ujetí delší trasy cca 50 km a víc  zmizela.

po 2 sem udělal postup   1 Dotankoval Adblue   

                                             2 Vzal klič z auta a zamkl 

                                             3 odešel jsem zaplatit  cca 5 min

                                             4 Vlezl do auta 10 vteřin počkal nastartoval a vše ok 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...