Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s platbou za členství


švejk

Recommended Posts

Tady končí veškerá legrace :D To jsem jako nezaplatil ani loni? Vždyť mám kartičku 😮 Já se v tom nepřehledným účetnictví nevyznám :( A odkaz, co jsi dala chce nějaké přihlášení, nemám přístup do ovládacího panelu administrátora.

EDIT: Tak jsem našel moji platbu členství z 26. 12. 2019

obrazek.png

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Super... :) děkuju...

Takhle - tu objednávku klidně odbouchni, ale zaplať jen jedno poštovné tj. 694-99 = 595,- a to pošli na účet ... a nebo to pošli celý a já ti 99,- vrátím.... Je jedno jak to provedeš.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mám taky problém s platbou za členství. Vůbec mi to nenabízí možnost přidat do košíku a že prý poslední platba 2015. Přitom jsem platil naposledy 17.1.2021.

Do mejlu přišlo "Objednávka #5413".

Už jsem to našel. Ale najít to, byl pro mě docela oříšek. Bylo to schovaný ve "správě nákupů". :myslim

Upraveno uživatelem Dave_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, já mám s tím členstvím zase nějaký nepořádek 🙂 přišlo mi upozornění, že mi 12.9. končí členství, ale že platba nového proběhne přes PayPal automaticky v den konce platnosti. Takže jsem neřešil, že to pak zkontroluju. No a teď to chci zkontrolovat, ale nevím kde to ověřit? Podle čeho poznám, že mám zaplaceno? V profilu je Člen, ale jestli se nepletu, s členstvím tam má být Řádný člen? Ale do zamčené sekce třeba s hledáním dle VIN přístup mám, což bych bez členství zase neměl, tak nevím... no každopádně členství prodloužit chci, tak pokud platba neproběhla (což podle mě ne, protože nikde na účtech jsem ji neviděl), můžu poprosit o nějaké znovuaktivování? Díky

image.png.b6b8ee8c4eb1ae4404f8c2338b9ca0d3.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. @skorpion - máš to platné... 26.9. by měla proběhnout platba.. chápu to tak, že je tam asi 14 dní prostor (od vystavení prodloužení) na zrušení úpravu atd... pokud by se tak nestalo, ozvi se a dořešíme to .. :) Každopádně díky..!!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

V tejdnu na to mrknu a @Schreekmi prosím mezi tím řekne, jestli je chyba u nás a nebo v paypalu...., je to ňáký divný.. nevytvořilo to totiž tu fakturu a přesto to máš po splatnosti.. 😂 ale neboj.. při nejhorším to vyřeším jako Cecilka.. celý to vygumuju a začnem znova.. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...