Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je to za hada?


ozzy56

Recommended Posts

řekl bych, že je to všechno o počtu lidí v určeném místě--dyť to vidíte v celém světě :myslim, pokud bylo třeba v Beskydech před 50 lety pár lidí, nebyl problém, dnes je na Lysé přes víkend tisíce lidí 😮😯, z toho polovička si jde ulevit do lesa..., o bordelu co tam po sobě nechají nemluvím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě máš pravdu.
V 80tých letech jsem vandroval, každý víkend jsem někdy s kamarády, někdy i sám vyrazil někam na vandr a dost často se mi přihodilo, že jsem třeba několik hodin na túře nikoho nepotkal. Dalo se v pohodě spát pod převisy, když člověk věděl, tak mohl i ve vandráckém srubu a šlo to. Dnes v podstatě kamkoli s Pavlem vyjedu, všude mrtě lidí a s tím spojený i čurbes, bezohlednost a komerční smog (buřtstánky apod.). Bohužel cesty z5 není,  je třeba se naučit s tím koexistovat a dbát na to, abych aspoň já neškodil víc než by se mi líbilo u druhých.
To Espero - označení "tichý blázen" neber pejorativně, ale jako fakt, že nás tak spousta lidí vnímá. Taky když napíšu, že jeden z důvodů koupě Galaxy byl ten, že se v ní dá pohodlně spát, tak si nemálo mých přátel ťuká na čelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

já našel předloni u nás užovku obojkovou normálně pod popelnicí. Žádnej potok tu nemám, ani tůňku, tak sem se divil, co tu dělá, když tu nemá, co žrát (žere žáby a mloky) a prej se "taky" zdržuje u stavení a chytá hmyz a podobnou havěť. Byla dlouhá tak 150mm a tenká jak hřebík stejný dýlky. Prostě stopadesátka hřebik se žlutym krčkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, užovka, ale stejnak bych se vylekal, nemám hady nijak v lásce, ale četl jsem, že v Odře chytili metrového kajmana 😮😮, už se pomalu bojím vlézt do rybníka, že tam bude ten bílý--lidožravý (charcharodon carcharias) 😂

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...