Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 2008 - potah na volant


Jarrmila

Recommended Posts

před 3 hodinami, MJSytic napsal:

To mám tak rád, když mi někdo říká, co můžu hodnotit... V zimním období asi studí každý materiál ne?! Co je na tom k nepochopení?

K čemu jí asi bude nově udělaný volant, když tam nemá vyhřívání? Navíc proč bude platit za nové obšití, když má volat nezničený. Nebo oni jí tam ve volantechu dodělají vyhřívání nebo odvětrávání :roll

 

Nepodsouvám ti jednu větu, tady jsi se hezky rozjel.

A proč jsi začal bude v zimě stále studit, jako originál. - na to si pisatelka vůbec nestěžovala.

Prostě příště nevymýšlej argumenty ve své fantazii. Bylo to o "lepení" a špatně jsi to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínáš být senilní. První, kdo začal prudit jsi byl ty. Viz. citace níže.

před 7 hodinami, P607Olda napsal:

Máš ho od Volantechu? Že tak přesně víš, jak studí... To mám tak "rád" pokud hodnotíš něco, co nemáš.

Já jen vyjádřil názor s vysvětlením, proč může být obyčejný potah vhodnější než celá renovace volantu, který se dělá většinou v případech, když už je volant opotřebovaný (což není tento případ). 

Ale evidentně se tě to dotklo natolik, že máš rudo před očima, vidíš jen tu jednu část příspěvku a odmítáš chápat, co jsem napsal.

Znovu opakuju. To, že volant bude v zimě studit, byl příklad. Nevím proč by to mělo mít nějakou spojitost s tím, na co si pisatelka stěžovala?!

Nebyl to omyl, nebyla to chyba. A další diskuze na vyhřívání/větrání byla už jen reakce na tvoje příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nám to nějak zvrhává do nadávek - senilní, rudo před očima.

O vyhřívání/větrání jsem nechtěl psát ani trochu, zatáhl jsi to sem a pořád připomínáš, nevím proč.

Měl by ses krotit - o pardon, ty jsi superadministrator, ty nadávat můžeš. Mně bys za to smazal a dal ban.

Tak končím, a jestli jsi chlap, tak to dokážeš nesmazat.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, MJSytic napsal:

 To, že volant bude v zimě studit, byl příklad. Nevím proč by to mělo mít nějakou spojitost s tím, na co si pisatelka stěžovala?!

Protože by ses měl držet tematu - dotazu. Tady sám přiznáváš, že jsi od tematu odbočil - a pak to podsunuješ mně. Přesně tady ten spor začal.

Zajímavé, že nevytýkáš cenu za volantech - to by byl pádný argument.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co? Nedržel jsem se tématu? Jako vážně? :roll

Jinak mi je 19, už pár desítek let :D

Ale to slovo jsem zvolil podle toho, jak na mě tvé odpovědi působí, věk s tím nemá nic společného.

Edit: Než stihnu odepsat, tak ty to upravíš...

Spor začal tím, že jsem si dovolil ti odpovědět ve stejném tónu, jako jsi reagoval ty na můj názor... 

Edit2: Cena je to poslední. Tady jde přece o to, že se shání snadno nasaditelný potah na volant. A ne kompletní renovace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, MJSytic napsal:

 Nevím proč by to mělo mít nějakou spojitost s tím, na co si pisatelka stěžovala?!

Tak znovu cituji. Tady píšeš, že tvoje odpověď nemá spojitost s tím, nač se pisatelka ptala. Nedržel ses tematu "lepí", ale přešel jsi na tema "studí" a ještě se k tomu výslovně hlásíš. Ano, nedržel ses tematu.

No a vyčítat někomu stáří, to už je na tobě. Neboj, taky ti bude 60. Slovo senilní znamená stařecký, škoda, že jsi to nevěděl. Má to spojitost s věkem. Tobě je 39, ještě se hodně naučíš. (19+2x10)

Všímáš si, že já na tvoji adresu nepoužívám nadávky, urážky? Ty si děláš svoji vizitku.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně myslíš, že bych použil slovo, o kterém nevím, co znamená? Kéž bych se 60 dožil ;)

Ten příspěvek byla reakce na alternativu "volantech". Stejně jako ta tvoje reakce, jestli je lepší MáriaCavallo nebo www.volantech.cz

Vyčítat, že je to mimo téma, by bylo dětinské ;)

Edit: Za těch 16let už tady vizitku mám. To už nevylepším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli paní koupí ten potah za 150, tak tady doufám dá fotku, jak to vypadá na designovém volantu 2008. Jak to obepíná ty rovné úseky, zda je hezké šněrování. Myslím, že to bude vypadat nedobře. Když to dá kluk na Feldu koupenou za 3000, tak OK. Na 2008 by takovou věc nedával. Takže dražší potahy na 2008 nejsou "mimo téma".

Doufám, že jsi nějaké potahy už vyzkoušel, jak se montují, jak vypadají a v tvém případě, jak studí.

Máš s tím studeným volantem nějaký větší problém? Že jsi to zavedl do tohoto vlákna, které bylo o něčem jiném.

MáriaCavallo, jsem vyzkoušel, volantech taky, jak montáž, tak i používání. Došel jsem k názoru, že buďto nejlepší, nebo žádný. Ale to už je můj názor.

Paní Jarrmile bych znovu doporučil, volant dobře umýt, možná to pomůže. To je taky zkušenost z různých starších aut používaných k práci.

@MJSyticvýše jsi napsal, že slovo senilní nemá z věkem nic společného. Teď píšeš, že víš, co to znamená. Tak nevím, nemluvíš ty trochu z cesty?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu narážíme na asi jazykovou bariéru, nebo nevím proč stále nechápeš, co ti píšu. Vysvětloval jsem ti, že jsem to slovo použil ne vzhledem k tvému věku, ale vzhledem k tomu, jak na mě působíš - jak reaguješ... Viz.tvé prohlášení, že jsem se já rozjel. Přitom první, kdo se začal do někoho opírat, jsi byl ty.

Jinak ohledně volantu souhlasím s tím, že většina potahů bude vypadat nevzhledně a taky bych ho na pěkné Peugeot volanty nedával. Ale účel je někdy nad design.

A proč jsem použil příklad se studeným volantem? Protože neznám nikoho, kdo si v zimě alespoň jednou neřekne "kurňa ten volant studí". A znám dost případů (hlavně z ženské časti populace), které v zimních měsících potah na volant používají. Ostatní si zapnou jeho vyhřívaní společně vyhříváním sedaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem starý, takže jsem to bral osobně. Dost nemile. Taky tě to čeká.

Znovu opakuji, že se v příspěvcích snažím držet tematu původního dotazu, proto se mi nelíbí odbočování.

Studený volant jsem neřešil, i když jsem parkoval venku, v 90. letech. Nasedl jsem a jel, asi moje 405 tenkrát topila dobře. Toto téma je pro mne cizí.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, MJSytic napsal:

Ale tak to je pro případ, když chce někdo renovaci volantu. A ne jen potah stávajícího :myslim  Např. nově potažený volant z volantechu bude v zimě stále studit, jako originál. Ale když bude mít na sobě "chlupatý" potah, tak to bude už lepší :aut 

Tady jsi poprvé TY reagoval na můj příspěvek (o něco výše, poprvé zmíněn "volantech"). Takže nepiš, že jsem já poprvé reagoval na tvůj příspěvek. Já jsem zmínil "volantech" a ty jsi zareagoval.

Tak mě neoznačuj za senilního, když se pleteš ty. Já ještě dokážu rozeznat, když já něco napíšu a ty na to reaguješ.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, zase ten problém s chápáním.

Moje reakce je pod příspěvkem Pavla. Takže reaguji na jeho příspěvek. Pokud bych chtěl reagovat na ten tvůj, použil bych citaci, protože by jinak nebylo poznat, na koho reaguji. To, že si to považoval za nějaký útok na tvoje doporučení "volantechu", za to já nemohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, MJSytic napsal:

Bohužel, zase ten problém s chápáním.

Moje reakce je pod příspěvkem Pavla. Takže reaguji na jeho příspěvek. Pokud bych chtěl reagovat na ten tvůj, použil bych citaci, protože by jinak nebylo poznat, na koho reaguji. To, že si to považoval za nějaký útok na tvoje doporučení "volantechu", za to já nemohu.

Problém s chápáním asi máš, to je vidět.

Tak to se vymlouváš. Já jsem napsal volantech a Pavel doplnil fotku. Takže jsem normálně viděl, že reaguješ na můj návrh. No, nějak se obhájit musíš, i když kostrbatě.

PS jen pro zajímavost: jezdíš v volantem od volantech? Když už se k němu vyjadřuješ.

 

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, pepapepa napsal:

No já tomu sice nerozumím jenom se někdy nepřestávám divit o čem se můžou dospělí lidé hádat.

To pochopíš snadno, až ti někdo zkritizuje tvůj příspěvek - docela rozumný, a hlavně když sám dotyčnou věc nepoužívá a zná z doslechu. S tím tady bojuju nejčastěji ("auto slabší než dvoulitr nikam nedojede, převodovka robot vůůbec nefunguje"). A případně, když dotyčný reaguje pomateně, ale mne nazve senilním.

No, my si tak s MJSytič hrajeme, kdo bude mít poslední slovo...

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...