Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s chlazenim motoru


Pasystem

Recommended Posts

Dobry den jsem tu kratce a hned bych potreboval radu mam Pazouta 207 1.3 objem, 54kw, 5400 otacek, hatcback mam problem s chlazenim byl jsem i na vymene tesneni pod hlavou a dokonce doslo i na brouseni a to na vymene uz podruhe nechapu to nejdrive mi menily termostaty a to uz je tam třetí nez pak doslo na to ze je to hlavou objevil se mi tam ve vode i olej takze to bylo jasne no vse sem to nechal opravit a stalo to asi 14000 a ted to dela toto kdyz je to studene a ujedu asi 5km nez se zahreje zalezi jak na to clvek slape tak cejtim v kabine vodu s chladice a teplota vystoupa nad 90stupnu a pak zase klesne kdyz zastavim a otevru haupnu tak si to proste ufouklo vodu u nadobky vickem a je to dobre a pozor nedelato furt jen nekdy a treba je to zase dobry ale voda chybi pod minimum takze to zlobi nekdy a kdyz tu vodu doliju zase je to dobry jako ze to neufoukne treba 3 dny jezdim stim kazdy den skoro a doat me to otravuje život servisak mi rikal ze to pry termostat neni ale je to divny prej chladic ale to by delalo porad ne a ne jen nekdy to fakt nechapu tak kdyz to opravoval proc nevymenil i chladic teda mohl by me nekdo poradit cim by to bylo nebo ti zas snad uz odvarim potreti co by to mohlo byt nechci to davat hned do servisu prijde mi ze jen rejzuji  nebo ja nevim o penize nejde chci proste jezdit a ne furt to tahat po servisech prijde mi ze sam nevi co to je nebo co dekuji za rady pekny den Mirek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den ano uz to vydim jsem se preklepl ano je to 1.4  ale jaky typ motoru to ma byt v technycaku? je to co jsem tam napsal akorad 1.4 poskusim se podivat ale asi to tam neni jak bych to mohl jinak poznat mam to auto chvilku a v tom se moc nevyznam dekuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze ani nevim o ovzdusneni ani nebyla řeč ani nic takoveho nerikal a kde se to dela zvladl bych to taky skusil bych to ovzdusnit to ani nevim co vim tak nic o tom nerikal zda to udelal ale kdyz jesm prijel ze servisu tak jsem jeste doleval vodu trosicku asi necelou deci bylo to pod minimum a prave od toho to furt zlobi kdyz jsem tam zase prijel asi po tydnu tak mi rekl ze to neni termostat ale chladic nevim asi budu muset i zmenit servis nebo ja nevim uz ksem bezradnej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně se Peugeoty odvzdušňují na třech místech: chladič, komora termostatu, hadice k topení.... Například u staré 106ky v tomto pořadí.... U 207 jsem to ještě nedělal, takže konkrétní postup u tohoto stroje bude muset někdo jiný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je něco někde špatně, obávám se, že je to na výměnu mechanika (servisu), protože po takové opravě co píšeš, by měl soustavu odvzdušnit, dolít, odvzdušnit, dolít, odvzdušnit :roker, no prostě opravu dokončit tak, abys mohl normálně jezdit, maximálně s dodatkem--,, ze začátku KONTROLUJ  HLADINU častěji ''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...