Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 skubani


Lukas8181

Recommended Posts

Zdravim, mam dotaz. Mam Peugeot 5008(2015) 2,0 bluehdi(110kw). Nevim cim to muze byt, ale kdyz mam zarazenou petku obcas to dela i u ctyrky a chci akcelerovat, tak pri otackach 2000-2200, to skubne. Pod 2000ot. ani nad 2200ot. to nedela. Udela to tak 1-2x a pak uz to jede v klidu. Dela to jen pri prudke akceleraci, kdyz mam lehkou nohu a zvedam otacky pomaleji, tak to nedela. Nevi prosim nekdo cim to muze byt? Naftu vzdy tankuji na eurooilu. Dekuji

Upraveno uživatelem Lukas8181
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ahoj, zkontrolovali mi svíčky, vstřiky, cívky,filtry palivové, diagnostika jim řekla že padá druhý válec a tak mi dali aditiva pro peugeoty a nic. Svítí mi kontrolka přípravy paliva a běží pořád větrák chlazení, ještě zkusíme tlaky ve válcích a pak vemu asi palici a udělám z 308 čky hranatou kostku...😬

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš 1.4 valvetronik, 70kw? Jako jak padá 2. válec? Jakože trvalá závada na 2.válci (vynechávání spalování)? Cívka nebo svíčka to může dělat při zátěži. Zkontrolovat se to moc nedá- maximálně ohmicky a pohledově, jestli nechybí kus elektrody. Dá se prohodit cívka svíčka jinam a pozorovat, jestli se to přesunulo jinam- na jiný válec, kde se to přehazovalo (v diag). Pak je to jasné.

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BAhoj, zkontrolovali mi svíčky, vstřiky, cívky,filtry palivové, diagnostika jim řekla že padá druhý válec a tak mi dali aditiva pro peugeoty a nic. Svítí mi kontrolka přípravy paliva a běží pořád větrák chlazení, ještě zkusíme tlaky ve válcích a pak vemu asi palici a udělám z 308 čky hranatou kostku...😬

 

Byl jsem na diagnostice samo v servisu Peugeot a tam mi dali aditiva ale zlobí to ještě více než před tím.Tak jsem zajel k soukromníkovi a ten zjistil že vynechává druhý válec podle výpisu.Vyskousel prohodit cívky, chyba pořád stejná a i když venku mrzne tak se začal spouštět větrák chladiče hned při startování 😁

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...