Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P508 SW brzdy / kotuce / platnicky


Roboo

Recommended Posts

Ahojte,

prešiel som 321 odkazov po zadaní "peugeot 508" , čo je 13 strán, no nikde som nenašiel tému, ktorá by sa venovala výmene kotúčov a platničiek. Konkrétne ma zaujíma pri P508SW 2013, 120kw mám elektronickú brzdu, či môžem vymeniť kotúče a platničky ako nič, alebo je potrebné to napichnúť na diagnostiku a nastaviť mu nejakú default position po výmene?

Podľa môjho skromného názoru, v príncipe s výmenou kotúčou a platničiek nemá elektronická ručná brzda nič, no zaujíma ma, čo tej brzde dá impulz, že teraz je koleso zabrzdené, akú silu je potrebné použiť na zabrzdenie?

Kto si myslí, že môžem teda objednať a vymeniť kotúče a platničky bez návštevy servisu a potreby napichnúť to na diagnostiku? :)

Ak máte niekto možnosť poradiť, ktoré kotúče by ste si dali, budem rád. VIN: VF38ERHH8CL086219

Ďakujem a pekný večer želám 
R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravim panove,

muze mi nekdo rict, kde se stala chyba? Nove komplet brzdy ATE, pistek chodi lehce, cepy vycisteny a namazany. Desticky se pohybovat mohou. Po prvni 70km jizde bylo kolo horke a trocha smradecku. To pak prestalo. Po dalsich 100km to pri lehkem brzdeni ve meste zacalo piskat. To pozdeji rovnez prestalo. Jsem si rikal, ze si to konec sedlo. No a pak dalnicni prejezd 650km a druhy den rano toto....

 

20200816_135023_HDR.jpg

Upraveno uživatelem AlBunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...