Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomocné ložisko dlouhé poloosy


hribe

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych vědět, jak se projevuje nebo může projevovat špatný ložisko dlouhý poloosy? Jestli jste se s tím někdo nesetkal.

Hlavně by mě zajímalo, jesli může produkovat zvuky, který NEJSOU závislý na rychlosti auta? Přestože otáčky polosy samozřejmě  jsou. 

Muj problém jsem popisoval tady:

ale moc nápadů nepřišlo, ale tohle se může týkat i jiných modelů.

P*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdou prostě různé zvuky z pravé strany, samozřejmě v závislosti na rychlosti auta se zvuk mění..., může hučet, skřípat atd., podle stavu ložiska :)

ze začátku hučí, pak skřípe a pak se protočí v domku--už jsem to viděl, majitel prostě na nějaké zvuky kakal a jezdil dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, právě bych čekal, že frekvence toho zvuku by se měnila s rychlostí auta. To se u mě neděje.

Na foru Renaulta to někdo popisoval právě tak, že to hučení je konstatní, ať jede 30 nebo 90 km/hod, že je to jedno a to je spíš muj případ.

Akorát já ten zvuk slyšim z levý strany. Dokonce když sedim na sedadle spolujezdce, tak to slyšim mnohem míň. Musim hodně natahovat uši, abych to vůbec slyšel.

Na sedadle řidiče to slyšim velmi dobře.  To ale odporuje poloze toho ložiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdová jistota bude, až se ta poloosa vyndá.... Ale chápu, že se ti do toho nechce.... 

A jinak si vzpomeň, co jsem ti říkal o hledání pazvuku na tom Santa Fé - v kabině to vypadalo na jasné LP a přitom to bylo PP.... Hledat pazvuky je opravdu nevděčná činnost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...