Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 407 16hdi 2005r


milan151829

Recommended Posts

V 7. 11. 2009 at 11:43, Xantik napsal:

Na rampě je snímač tlaku paliva a snímač teploty paliva. Na CR čerpadle je regulátor tlaku paliva! Snímač na rampě snímá tlak paliva a podle toho DRV ventil otevírá nebo zavírá \"obtok\" paliva, tím se reguluje správný tlak na rampě. Pokud DRV ventil funguje špatně, většinou se vlivem nekvalitní nafty začne přidírat, tak je špatně přepouštěna nafta z CR pumpy do rampy a ta vyhodnocuje buď nízký tlak nebo vysoký, ECU vyhodnotí chybu a hází auto do nouzové režimu. DRV ventil je prachsprostý elektromagnet, který tahá \"tyčinku\" a tím otevírá uzavírá vracečku z čerpadla. Pro lepší pochopení přikládám obrázek DRV v řezu na čerpadle.

Regulator.gif

Můžu poprosit schéma jak napojit elektryku  na čidlo rampi poradi někdo odpojil se mi a ještě někde přetrhl chci dát novou zásuvku sou tam tři dráty ale nevím jak dou za sebou už sem bezmocně auto točí a nechytne  16hdi 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý prosím pošle někdo schema jak napojit elektriku na čidlo tlaku nafty na hřebenu vytrhl jsem omylem ze skartu dráty vedou doněj tři kabeli nevím v jakem jdou pořadí do čidla.

měnil jsem celí motor za jiný a auto točí ale nenastartuje jen na sprej a to tak že běží minutu a pak sam zhasne , vag píše vada čidla tlaku skoušel jsem ty dráty i votočit ale pořád stejný výsledek prosim o pomoc čidlo koupím nové ale otázka je jak napojit ty tři dráty v pořadí dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 5. 2012 at 20:09, Kupca napsal:

Kterej snímač používá jednotka jako rozhodující a kterej jako referenční?? Jeden je na čerpadle a druhej na railu. Porád všichni DRV, ale co když to je ten na rampě?? Co vy na to :o

Jo a ještě oceňuji rozvážnost při vychytání poruchy Hanze.

[upravil dne 8/5/12 20:11 od Kupca]

Mám ten samej problém auto jezdilo parádně pak při čištění motoru kámoš odlomil konektor na čidle railu ,čím víc to chtěl dát do kupi tím víc to podělal zůstali mi tam vyset jen tři dráty a ted si nevíme rady jak jdou posobě do konektoru pokaždý když je napojím tak mi to vihodí chybu čidlo railu auto točí ale nenastartuje a chyba nejde vymazat poradí prosim někdo jsem v teto skupině noví děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milan151829 jestli jde o tu 407 , tak jsem ti odpovídal minulý týden v tebou založeným vlákně , takže je zbytečný psát jeden a ten samej dotaz pořád dokola . Jinak , když zadáváš dotaz na zapojení konektorů v autě , tak napiš VIN , bez něj se to blbě hledá .

Tady je to tvoje vlákno

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 10. 2016 at 16:26, milanblatnica napsal:

Aké chyby vyhodí diagnostika?Hoď sem chybové kódy.Možno niekto poradí.

Ahoj prosím diagnostika mi hlásí vysoký tlak paliva 16hdi nejde nastartovat prosím o radu jak chybu odstranit děkuji 

 

Chyba P0193 $10

Upraveno uživatelem Péťa
Nepiš dva příspěvky rychle za sebou, použij edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam problém, a to ten že konektor na čidlo je utržený vedou tam tři kabeli a nevím jak jdou zasebou jak mají bít napojený je tam žlutý hnědý a zelený  pokaždé když to na pojim udělám vag a ten furt hlásí to své vysoký tlak. Ale když od pojim vstřik tak zněj nafta neteče

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako fakt ? Stejnej dotaz ve čtvrtým vlákně , takhle zbytečně zasíráš fórum a nic moc se nedozvíš . Kdybys konečně napsal VIN toho auta do vlákna , který si založil a v kterým jsem ti odpověděl , tak už si odpověď dávno měl , to je tak těžký v historii 10 příspěvků najít vlákno , který si založil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milan151829 Tak jsem to nějak sloučil do jednoho vlákna.

Buď tak hodnej a piš dotazy sem, pokud to budeš sypat ruzně po foru tak se v tom nikdo nevyzná a nikdo ti nebude schopný poradit. Dodržuj pravidla fora. Nezakladej ani nepiš odpovědi k tomuto problemu jinam, nemá to smysl, jen znepřehledňuješ svuj dotaz a celé forum.  Díky

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...