Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akcelerace "Engine Fault"


bure508

Recommended Posts

Ahoj všem !

mám následující problém, který už pretrvava vice nez mesic, ale porad se mi nedari s tim hnout :(, proto si dovoluji požádat o pomoc/radu/tip vás.

Napřed to auto udělalo jednou, pak byl par dni klid a pak zas a postupně to bylo castejsi a castejsi, az to třeba zacal delat 2x během jedne jizdy (cca 70km)

a stalo se to vždy  při akceleraci, když jsem pridal z nejakych 80-90km/h - typicky když jsem predjizdel. Najednou vyskocila hlaska, ze "engine fault" a "reparatour needed".

První navsteva v autorizovanem servisu nic nevyresila (resp. vyctene chyby byly prilis obecne)

Druha navsteva v autorizovanem servisu poukázala na moznost aktualiazce SW ridici jednotky neb dle vyjadreni servisu se za určitých okolnosti mohlo stat, ze pokud jel ridic na 20% plynu a pak ho seslapl, zaclo se to projevovat tak jak jsem psal vyse - asi tyden to bylo dobrý a po týdnu zase

Třetí navsteva v servisu a vycteni da z ridici jednotky uz nam "reklo" ze je chyba snimace tlaku ve vysokotlakem cerpadle

Ctvrta navsteva servisu = montaz nového vysokotlakého cerpadla minuly patek

 

No a dnes rano cestou do práce jsem opet akceleroval z cca80km/h a najednou zase zvukova signalizace, zase "engine fault" a "reparatour needed", proste to same :( ... a me dochazi invence :(

 

někdo prosim nejaky tip, radu, zkušenost na moznou pricinu této chyby ?

 

diky

 

bure 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jsem se domnival, ze tohle uz se muselo urcite nekomu prihodit, pochybuji o tom, ze jsem první.

tak třeba se v tom mem laickem popisu "někdo pozna", komu uz se to stalo a třeba poradi, co to bylo v jeho pripade...

kazdopadne konkretni kod chyby dodam jakmile se dostanu tento tyden do servisu ....

Upraveno uživatelem bure508
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Zdravím všechny, jdu si také pro radu ... Vezl jsem manželku k porodu do Podolí a zapnul jsem Sport a jen co to šlo (jen tak tak jsme to stihli) a když jsem pak jel domů, tak jsem zjistil, že když akceleruji, tak mi to zahlásí Engine fault + hlaska ESP/ASR fault .... Když vypnu motor, hlášky zmizí a treba celou jízdu v klidné jízdě mi to neukáže. Nejdřív jsem si myslel, že se chyby hlásí při 80km/h a vyšší ... Ale za vesnicí jen na to dupnul a vyhodilo to i při nižší rychlosti. Palivový filtr jsem měnil tento rok.... Diagnostiku nemám, takže nemůžu vám nyní zaslat kód chyby :((, nemám nikoho kolem Prahy, kdo by mi to vyjel (nepočítám servisy)

Upraveno uživatelem Noves
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte, 

tak mám stejný problém. Prozatím jsem vyměnil jen palivový filtr. Loni byl vyměněn regulační ventil na čerpadle. Diagnostika vypsala chyby:

P0087 - tlak paliva je pod mezní hodnotou

P0094 - nekoherence tlaku paliva měřeného s příliš otevřeným regulátorem průtoku. 

Je to možné, že by mohl být špatný snímač na rampě ? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...