Jump to content
aulo

Mi 16 jde z domu.

Recommended Posts

Tak máte poslední možnost urvat tohle Mičko. Je to sice super auto na blbnutí ale s mojí rodinou ho neumim nějak uživit. Ještě ho budu mít asi do pondělí a pak když nebude zájemce jde protiúčtem k Peugeot Černý za 50.000,-. Tam mi řekli že ho asi budou střílet za 55 tis.:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest JR

takze na sraz uz bude 307? :o:o

Ty ses proste rozhodl, ze zrusis novy auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako 1,9D 205-ka bez turba - jde to, ale na závodění to nejni... Toho bych se ani moc nebál, holt je to na klidnou jízdu. Ale ta cena mi přijde strašidelná - zvláš? když to má být soukromé auto, které nevydělává...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jdu opravdu do nového. Starý už nechci. Jen do něj cpeš prachy a nikdy z toho nový neuděláš. Stále nevím co to bude za tip protože se mi nějak mění finanční situace. Chtěl jsem co nejmenší a nejlevnější. Volil jsem tedy luxusní 307 se slabým motorem za ještě rozumný prachy. Jenže teď jsem dostal nabídku že nám jedna firma bude proplácet měsíční ces?áky v hodnotě 10.000,- a? už je projedeme nebo ne a tak se rozmýšlím nad 206 1,9 HDi SW a nebo silnější 307. Rande na podepsání smlouvy mám v pondělí a tak si myslím že se to rozhodne až na místě. Každopádně půl melounu za auto dávat nebudu. Strop mám někde u 430.000,-. Chápu že líný auto nikdo moc nechce a někdy je to otrava, ale v mém věku už má člověk asi jiné hodnoty. Především chci kulturní přibližovadlo.:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, vezmi to tak. Pokud chceš nový, tak s čím jej koupíš, to tam bude, a budeš to tak mít dlouho, páč nový auto není věc na rok... Jakékoliv dodělávka později buď nejde, nebo přijde zatraceně draho. Takže je asi lepší malinko přitlačit hned, než si za pár měsíců drbat hlavu, že ta klima by se hodila, nebo že ten motor by mohl mít pár koníků navíc, a že bych ty prachy na to měl - jenže už je pozdě...

S tím starý vs. nový nesouhlasím. Není žádný důvod, dělat ze starého nové. Pokud máš slušné starší, nikdy do něj nenasypeš tolik, kolik tratíš na novém - jen to chce mít odhad na to, ceo se vyplatí a co ne. Ale to je každého věc, jestli vezme nové. Nové, to je především o pohodlí. Sice draze zaplaceném, ale pohodlí... Přeju ti, aby sis vybral dobře, a byl s novým vozítkem spokojený.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aulo: takze na srazu mame predvadeci jizdy..... parada, uz se tesim.

Jo a za tech 55t to budou prodavat uz zruseny nebo pred zrusenim :D (ja jen kvuli tomu motoru :)

JInak ti taky preju abys nesahl vedle a vybral si podle sveho gusta...... TA?KO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pánové tak Vám děkuju za povzbuzení a za srdečná přání. Budu se snažit si nepohoršit.:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×