Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 407 SW 2.0 16V / LPG Bohatost směsi.


Georgew

Recommended Posts

Zdravím. Na emisích mi změřili příliš bohatou směs nad cca >2600 otáček. Hodnota CO2 zhruba do těchto otáček se pohybovala okolo 0,2 a nad tyto otáčky rapidně stoupla až někam okolo 6,0 CO2. Mám novou zapalovací lištu, vyměněné svíčky a na podzim dávané nové lambda sondy Bosch. Na PP2000 hodnoty lambda sondy: Na volnoběh přední běhají docela rychle 0-970mV zadní o něco pomaleji zhruba stejně. Vzduchová klapka podle hodnot chodí/reaguje. Na volnoběh je smyčka regulace sytosti uzavřená a asi okolo 2600 ot se rozpojí. V čem by mohl být problém?

 

Děkuji                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Upraveno uživatelem Georgew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to byt CO, spis, ne?

CO2 by se totiz melo normalne pohybovat kolem 15%, O2 max. do 1%, idealne skoro nula.

A to je na zakladni palivo nebo na LPG? Nicmene myslim si, ze problemu budou LPG vstriky, pripadne pak regulator tlaku LPG. Kolik maj vstriky najeto? Vydrzi tak 25-50tis km, pak jsou zrale na repas, maximum u tech nejlepsich je tak 80tis km, ale to se musi jezdit na kvalitni cistej plyn. Vstriky tedy budou nejspis zanesene bordelem a pridrene nebo budou mit ztvrdla tesneni, takze pri vyssich otackach nestihaji zavirat a LPG tam jde vicemene nekontrolovane. U regulatoru by mohly byt ztvrdle membrany a spatna podtlakova regulace, kdy pri vyssim podtlaku dava regulator prilis velky tlak na vystupu a opet tam jde spatne mnozstvi LPG.

Jeste k tomu prubehu druhe lambdy, ta by mela mit spis staly signal v prumeru 450mV s jen malymi vykyvy, znaci to, ze idealne vsechen prebytecny kyslik byl v katu spotrebovan na premenu CO A HC na CO2 a H2O, tedy ze kat funguje, pokud signal kopiruje signal te predni lambdy, pak je katalyzator nefunkcni, tedy otraveny nebo popraskany a cast vyfukovych plynu prochazi bez konverze a zvysuji se pak i emise

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na emisích, že to dělá na oba druhy paliva. Stav LPG vstřiků neznám. Mám k dispozici AcGasSynchro. To by mohlo něco více napovědět?   Ještě jsem si uvědomil, že když potřebuji akcelerovat na plyn tak se motor začne "dusit a táhnout." Když povolím plyn, tak (asi o  třetinu) pak se postupně rozjíždí a můžu zase přidávat plyn. Řídící jednotka plynu je STAG 300-4. Najeto 227 000km Kupoval jsem to se najetýma cca "160 000km" z německa ... Kolem plynu jsem nic neměnil.

Upraveno uživatelem Georgew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Myslim, ze u tohodle motoru je vepredu pred katem pruznej vlnovec, mohl by mit dirku.

Jeste zkus uplne zastavit LPG na nadrzi, az motor vyjede vse z potrubi a chcipne, odpoj baterku na delsi dobu, at se vymazou adaptace benzinove RJ (nebo vymazat pres origo diag) a pak to zkus jen na benzin, jak se to bude chovat, kdyz do toho nebude kecat LPG jednotka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...