Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bezdrátová sluchátka


Péťa

Recommended Posts

Také potřebuji poradit ;) Včera večer jsem hledal v eshopech nějaká sluchátka pro mladýho. Není to žádný audiofil, takže nemusí být super extra HiFi :D Ale že budou drahá, s tím počítám. To vychází z požadavků:

  1. Přes uši (ne špunty, co se cpou do uší)
  2. Bluetooth (klidně kombinované s drátem, donglem,...)
  3. Bezdrátové nabíjení
  4. Mechanicky odolná

Všechny čtyři podmínky musí být splněny současně a to se mi nepodařilo najít 😮 Víte někdo o nějakých? Nízká cena potěší, ale s tím nepočítám, že by takové existovaly 😭 Přesto bych za ně dal rád méně než osmičku ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Sony WH-1000xm3 a ani ty nedávají bezdrátové nabíjení. No mají type-c takže i rychlonabíjení..............a teď jsem dočetl tvou poslední část věty. Cenou jsou trochu jinde no. 😅

 

ps: jsem si všiml že v Datartu jsou teďka pod 8tisíc. což je solidní cena.

Upraveno uživatelem KingSpade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Bezdrát nabíjení mají snad jen Sennheiser a pár dalších co mají nabíjecí stojánek s připojením k zařízením a s vysílačem do sluchátek. Jinak bezdrát nabíjení těžko. Tyhle věci mne zajímají a o něčem takovém nevím. Z toho bych slevil být tebou a bohužel syn bude muset dávat pozor. Děcka doma oba používají bezdrát sluchátka s Micro USB a i když jsem z toho měl taky obavy, naučili se to oba opatrně obsluhovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...