Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smazání starých map, nedostatek místa 308 SW GT SMEG+


pokiaa

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit s aktualizací map SMEGU+ u 308 SW GT. Po vložení flashky neproběhne automatická nabídka na update map, tak jí spustím přes nastavení map. Ale je problém s nedostatkem místa. Dokážu aktualizovat po několika mapách nebo samostatně. Chtěl bych vymazat nepoužívané mapy, ale nevím jak na to. A ještě když jsem aktualizoval naši část Evropy, tak mi to trvalo snad 20 minut. Jsem si říkal, že mi snad dojde benzín. Flaska je celkem rychlá Kinkgston USB3 16 Gb i druhá co jsem zkoušel 128 Gb Kingston je stejně rychlá také USB3. Formátováno ve Win 8. Díky za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mapy jdou smazat a pak se z usb nainstalují nové jen to musí být vše ve správném formátu podle návodu a ještě je dobré použít usb 3 .A když jsem to dělal já tak to taky samo nespustilo  musel jsem si to odklikat ručně.

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za odpovědi, ale vlastně jste mě moc nepotěšili. Někde jsem se dočetl, že nechtěné mapy mazat jdou, ale už nikdo nepsal jak. Nějak se mi povedlo smazat Itálii, ale vlastně nevím jak. Ale i přesto jsem nepozoroval zvýšení kapacity úložiště. Jsem z toho trochu v rozpacích, jako uživatel hi-end telefonu jsem zklamán odezvou systému a používáním navigace. Jako znouzecnost asi ok ale i pitomé Google mapy jsou o míle daleko a mrzí mě, že nemám mirorlink ani android auto verzi systému. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...