Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budíky


qx123

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Ať nezakládám nové téma, využiju toto. Budík teploty oleje občas zlobí. Někdy neukazuje vůbec někdy část, někdy vše. Když se zatlačí na plexi, tak se rozsvíti. Takže jsem chtěl juknout na radu @Havlicek.Lukas na spoje. No zasekl jsem se u rozdělávání. Můžete mi potvrdit, že pokračuju ve vyndání ručiček jistým tahem k sobě?

 

 

 

20200827_191256.jpg

20200827_191300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou 2 možnosti. Buď to něčím opatrně vypáčit (ale hlavně nezlomit ručičku a nepoškodit podklad), nebo já ji prostě chytnu mezi prsty a vyškubnu. Nicméně hlavně abys je pak vrátil na původní pozici (já si to blbec nepoznačil a pak jsem musel v autě načítat počáteční pozici a podle toho nasazovat ručičku :) Jediný štěstí že jsou elektronický, takže to zas takový průšvih není)

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jde o to, že ten displej nesvítí, viděl bych to na stuďák okolo těch led diod... Ale co máme třeba druhou 307 v automatu, tak je problém přímo v konektoru co vede do budíků. Když na něj víc přitlačím, displeje se rožnou, když ne, nesvítí. Stejně tak jsem musel celé na budíkách po složení utáhnout veškeré šroubky fakt festovně, protože pak ani nefungivaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svítí někdy v pohodě, někdy svítí stupnice, někdy celé, někdy tam něco chybí Někdy je na něm jenom tečka. Když se přimáčkne, tak to funguje. Zkoušel jsem to pořádně utáhnout, ale žádná změna. Teď je ještě problém, že ty budíky vyskakují a nedrží v palubce 😀

EDIT: Budíky jsou zpět v autě a zatím vše svítí. Ale to může být náhoda 👍 uvidíme,  co to bude dělat

Upraveno uživatelem Moral3z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, závada pomatené palivové ručičky je zpět. Palubní počítač ukazuje hladinu paliva správně, hladové oko na přístrojové desce při nedostatku paliva se taky rozsvítí, ale rafika si dělá co chce. Stalo se i že ukazovala normálně 1/4 paliva, vypl jsem motor a když jsem se vrátil k autu tak byla opět daleko přes. Čím by to mohlo být? Děkuji za každou odpověď

IMG_20200929_161816.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...