Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkující motorkáři - jak řešit problém, když někomu chybí mozek?


Medvěd

Recommended Posts

V 16. 5. 2020 at 21:07, Davidak79 napsal:

buď ten MB štrejchne tebe a nebo porazí tu motorku 

v pripade, ze to bude total debil :D na tuti tam ma zadni kameru a vepredu senzory.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

no dobre, dal to tam blizko, ale porad je tohle na 4 cuknuti v pohode vyjete, a kdo neumi parkovat at vrati ridicak. Z takovych mezer jsem musel kdysi na praze 2 vyjizdet deno denne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Scratch napsal:

no dobre, dal to tam blizko, ale porad je tohle na 4 cuknuti v pohode vyjete, a kdo neumi parkovat at vrati ridicak. Z takovych mezer jsem musel kdysi na praze 2 vyjizdet deno denne.....

No včera jsem šel domů z garáže a před barákem z řady vyjížděla slečínka s mazdou 2 (červemou), měla to tak na dvě cuknutí dozadu a dopředu. Pří prvním cuknutí se opřela o mercedes za sebou, při druhým o mondeo před sebou, při třetím zas o mercedes a pápá... Jako to nebylo na dotek, nárazník se slušně  prohnul... Vidím to tam dnes a denně, nezkoumal jsem škody ale jsem rád, že tak nemusím parkovat. Zas je fakt žádnej odvážnej, kdo by si tam mezi auta postavil motorku nebo skůtra se zatím nenašel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Pacho69 napsal:

No včera jsem šel domů z garáže a před barákem z řady vyjížděla slečínka s mazdou 2 (červemou), měla to tak na dvě cuknutí dozadu a dopředu. Pří prvním cuknutí se opřela o mercedes za sebou, při druhým o mondeo před sebou, při třetím zas o mercedes a pápá... Jako to nebylo na dotek, nárazník se slušně  prohnul... Vidím to tam dnes a denně, nezkoumal jsem škody ale jsem rád, že tak nemusím parkovat. Zas je fakt žádnej odvážnej, kdo by si tam mezi auta postavil motorku nebo skůtra se zatím nenašel :D

Pak se slecinka lehce profackuje kdyz je spatr3na majitelem ostatnich povozu a mozna ji dojde, ze se nema chovat jako arogantni krava. Jedna takova s xc90 to tatovi poslala na 10 cm az do vrat, ja prijel s mondeem s vlekem a nemohl zaboha tam couvnout.... Tak holt popredu. Pak jsem ji mondie postavil 10 cm za naraznik a kdyz se jala vyjizdet, tak jsem se oprel o plot a koukal, zda me trefi 😁😁😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...